Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Barátommal már több mint 2 hónapja együtt vagyunk de az utóbbi pár napban csak veszekedünk. Ma pl. azon vesztünk össze hogy mondta hogy este 8-kor találkozzunk és akkor majd holnap az első busszal menjek haza, de engem a szüleim nem engedtek el, és ezt mikor elmondtam neki akkor azt mondta hogy ha nem találkozok vele akkor megy egy szórakozóhelyre, leissza magát részegre és valamilyen drogot fog fogyasztani (pedig egyáltalán nem ilyen). Már sokszor gondoltam arra hogy szakítok vele de erre képtelen lennék mert nagyon szeretem. Most mit csináljak? :((
2012. máj. 26. 20:27
 1/8 kiflitolvaj ***** válasza:
Semmit. A hülyékkel nem tudsz mit csinálni. Keress egy épeszűt helyette.
2012. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyenekkel zsarol, akkor nem való hozzád. Dobd ki a fenébe!
2012. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
semmit hagyd ott mert ez egy hülye gyerek egy normális fiú vagy férfi nem viselkedik igy mint egy hisztis kis pics@
2012. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólókkal.Mért lennél egy olyan emberrel aki nem tisztel és megkockáztatom hogy nem is szeret ha ilyenekkel fenyeget.
2012. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig szeret, tudom, mert mikor volt egy másik nagyobb veszekedésünk a volt barátnője miatt akkor is ő jött utánam és nem engedte hogy a csaj miatt szakítsunk.
2012. máj. 26. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Hmm, vajon miért csak az ilyen alakoknak jut szerető barátnő...?! :)
2012. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meggyőzőbb lenne az a szeretet, ami törődésben nyilvánul meg, nem követelőzésben.
2012. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszélj a fejével először, hogy ez így nem a legjobb út egy boldog párkapcsolat megtartásához vagy kialakításához.

Viták mindig vannak de az tényleg nem jó dolog, hogy fenyeget, mindegy milyen módon és szinten. Az ilyen dolgokból lesz az, hogy csak ő irányít és szab majd meg mindent, követelőző lesz stb.

Csírájában kell elfojtani a dolgot. Ha ez nem megy, akkor ki fogja mutatni a foga fehérjét később... és ezt vagy vállalod, vagy keresel mást.

2012. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!