Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánynak vagy fiúnak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak vagy fiúnak kell többet mondani egy kapcsolatban h nah mikor talizunk?

Figyelt kérdés
sztem a pasinak kell...mostanában szinte mindgí én mondom a barátomnak..a legutobb nem mondtam és azt mondta h nem erölködök h találkozzunk..
2009. jún. 29. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak, de a nők mindig többet akarnak, de ha minden frankó egy kapcsolatban ,akkor nem kerül arra sor, hogy az egyik jobba akarná mint a másik, hogy lássák egymást.
2009. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

kapcsolat elején még lehet számit valamit,de kis idő után már lényegtelen

2 éve vagyunk együtt,nálam találkozunk szinte mindig,igy lassan evidens h ha a megszokotton kivül találka,azt én kezdeményezem

meg ki mikor hogy ér rá

tizenévesen még had kezdeményezzen a pasi

2009. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk oké minden mégis én jobba igénylem a találkát mint a párom.Sokszor csak hétvégén láttom és ezt nagyon rosszul viselem.Van ugy hogy ráér és mégsncs velem.Én nagyon sokat kiakadok e miatt.H mondogatnám neki az baj lenne.Ezért én nem is szolok,pedig sokszor megbolondulok ugy vele lennék.
2009. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hülyeség nem szolni,h látni szeretnéd...2.hozzászolo vagyok..

párom magátol sosem akar jönni hozzám (kivéve a péntek-szombat délután-éjszaka,mert azt fixen együtt),mert hátha dolgom van...ezért mindig egy sms,hogy ...

ő meg örül,hogy irok...hiába tudja h napi 24órában jön amikro akar,max átszervezem a programjaimat,és legszivesebben ide is költözne hozzám,neki akkoris kell,h én hivjam...

de mindenki más

2009. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk általában ő hozta fel az elején, ma már csak azt beszéljük meg, hogy hánykor, minden nap találkozunk, péntektől vasárnapig itt "tanyázik". :) De szerintem teljesen mindegy, kivéve, ha már fél éve csak te kérdezed meg, hogy mikor találkozzatok...
2009. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem előírás... nem értem, hogy nálam ebből miért nem volt soha gond? mert nekem sose kellett azon aggódnom, h na most kinek kellene szólnia, mindig tök egyértelmű volt, vagy magától jött,h mikor találkozunk újra.
2009. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi általában csak hétvégén találkozunk. Hétköznap dolgozunk, nagy ritka (5 hetente), ha egy műszakba kerülünk és tudunk találkozni. Tudjuk a hétvégét biztosra, meg se beszéljük, de ő mindig kijelenti, hogy pénteken/szombaton jövök.
2009. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ő meg szokta mondani, hány óra körül ér ide, mert mindig ő jön hozzám.
2009. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kapcsolat elején(2-3hónap) mindenképpen a fiúnak.ha ez másképp történik bukás lesz.
2009. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

küldj neki mms-ben képet a puncidról,vmi olyan szöveggel alá,h "üresen várja h vki megtömje" vagy vmi hasonlo...garantálom amint meg tudja oldani,nálad lesz:D

(nekem beválik,és még hivni sem kell)

22/L

2009. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!