Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Jó vagyok a csajnál?

Figyelt kérdés
Én 17/f vagyok és egy csajjal közös különórára járok néha néha és tök jól elvagyunk ma pedig egész nap beszélgettem vele fbookon erről arról szerivettek bejövök neki?

2012. máj. 27. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlen
2012. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, bejössz neki, még jó, hogy lát párszor különórán, különben "öngyi" lenne. Nőj fel, az élet nem egy tündérmese (néha az, de nem Mo.-on).
2012. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni. Ha igent mond, akkor jó vagy nála.
2012. máj. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérdezz rá direktbe, nehogy amiatt elveszítsd, ha netán nem tetszel neki. Finoman jelezd felé, hogy nem teljesen közömbös. Pl. dicsérd meg, hogy milyen csinos meg hasonlók, látszólag véletlenül érj hozzá, stb. és figyeld a reakcióját.
2012. máj. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!