Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Most lett vége egy komoly kapcsolatomnak.Szakitott velem,mert már nem szeretet. Van egy fiú barátom, akivel szoktam járni futni is. Egyik nap elvitt egy helyre, ahol beszélgettünk, és mondta hogy ide még csak egyetlen egy lányt hozott el, de én különleges vagyok.(Abba a lányba nagyon szerelmes de reménytelen) Egyik nap beszélgettünk, és nagyon sokat bókolgattunk egymásnak! Én azt hiszem TÚLSÁGOSAN is kedvelem..:) Mit tegyek?
2012. máj. 27. 00:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ugy viselkedik mintha te tetszenél neki, nincs másik lány, csak igy mondja el neked..mindenesetre nem olyan szerelmes mint hiszed:)
2012. máj. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

De! Sajnos van az a lány, ismerem is...:s

Nekem úgy tűnik nagyon szereti, de mindig azt mondja ha jönne egy lány aki megfogja akkor nem lenne akadály.

De viszont olyat is mondott, ha lenne barátnője és AZ a lány pedig mondaná, hogy jöjjenek össze, össze jönne vele megint:(

Nagyon el szeretném hódítani:d

2012. máj. 27. 01:17
 23/25 anonim ***** válasza:
:S hátakkor hajrá, dobd be magad
2012. máj. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm segítségedet,most már megyek aludni.

Neked is szép álmokat.

2012. máj. 27. 01:21
 25/25 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá, és kezd el közelíteni az arcod az övéhez.

Nem fog ellenkezni, hidd el.

És mikor összeértek, már csókolóztok is. Nem veszíthetsz semmit.


24F

2012. máj. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!