Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a féltékenységemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a féltékenységemmel? Engem zavar a legjobban.

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam féltékeny, úgyhogy nagyon meglepődtem azon, hogy most ilyen erővel megtelepedett bennem.


Szerintem ez azért tudott kialakulni, mert a páromtól nem kapok annyi pozitív visszajelzést, sem a külsőmre, sem a személyiségemre, mint az eddigiektől, ellenben tett már olyat, amit még senki sem csinált - úgy nézett meg más nőt, hogy én is ott voltam.


Az összeköltözési procedúrát kezdtük meg, így ez nagyon nem jó...


Azt sem tudom, indokolt-e a féltékenységem, vagy csak átestem a ló túloldalára?


23/N


2012. máj. 27. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azért nem szoktam féltékeny lenni mert felesleges. Ha megcsal akkor úgyis megcsal ha az vagyok ha nem. Akkor meg minek idegeskedjek ezen? Szerintem a megcsalásnak nem sok köze van a féltékenységhez. Ha egy embert kordában kell tartani az már régen rossz. Viszont ha megcsal akkor nincs bocsánat. Én se szoktam amúgy túl sok pozitív visszajelzést adni, de csak azért mert úgy érzem, hogy akkor veszítene a jelentőségéből ha minden nap "jajj ilyen gyönyörű vagy meg olyan fantasztikus". 23/F
2012. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg még jobban megbízni benne és saját magadban is
2012. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondom a féltékenységgel ne terheld a párodat! Általában valósan megragadható okok vannak a gyökerében, megérzések. Egyszerűen dönts, tudod e őt önmagáért szeretni, akkor is, ha alkalmanként mással van. (Ezt föl kell dolgoznod magadban, különben a féltékenységed uralkodni fog rajtad). Ha nem, akkor szakíts vele, ha meg igen, akkor ne vegyél tudomást ezekről az érzéseidről, mert Te őt önmagáért szereted, nem azért mert ilyen meg olyan elkötelezett az irányodban.
2012. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még egy, volt egy olyan barátnőm, aki teljesen megbízhatatlan volt. Úgy voltam vele, hogy szeretem a percet, amit vele töltök, nem várok tőle semmit, tudtam, hogy alkalmanként erre és arra néz. Soha nem tettem szóvá. Hiszen meglett volna a lehetőségem, hogy akkor szakítok vele, amikor erre rájövök, és a kapcsolat előtt is tudtam a személyiségét.

Ez a lány pont ezért szeretett meg igazán. Persze vége lett idővel. De mindenképp el kell fogadni, hogy a másik olyan ember, amilyen, vagy így szeretem, vagy sehogy, a féltékenység pedig az én bajom, az nem jogosít fel arra, hogy falak közé zárjak egy embert, bezárjam azt akit szeretek, ez önzés lenne, nem a másik szeretete, hanem saját magamé. A másik pedig nem azért van, hogy saját magunkat szeressük általa.

2012. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szerintem nem mutatom ki, nem látja rajtam, de nagyon erősen emészt.

Én nem akarom bekorlátozni, de az korrekt lenne, ha mondanám, nélkülem arra csorgatja a nyálát, akire akarja, de ha ott vagyok, az tisztelenség a részéről, és tisztelet nélkül nincs kapcsolat?

2012. máj. 28. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!