Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel összevesztünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabesz333 kérdése:

Barátnőmmel összevesztünk és szerintem nekem van igazam szerinte meg neki. és szeretnék hallani valaki más véleményét is! Mi lenne a véleményetek a lent leírtakról meg erről az egészről?

Figyelt kérdés
Az volt hogy elvileg szombaton átmentem volna hozzá délután, Ő a 15. kerületben lakik és a 22. -ben szóval elég messze, de nekem délelőtt be kellett volna mennem a 13. kerbe és gondoltam onnan átmegyek hozzá hogy ne kelljen 2szer átjárnom a várost kocsival, így spórolhattam is volna. De neki ez nem volt jó mert húgával elment volna mászkálni meg nézelődni és nem akarta lemondani. És még ő basz le hogy kiakadtam ezen! Kinek van igaza? Mi a véleményetek?
2012. máj. 27. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha spórolni akarsz a benzinköltségen,akkor járj BKV-val. :DD Még jó,hogy a húga lesz az 1.,ha már megbeszélt vele valamit.Te csinálnál a szádból segget a barátnőd kedvéért?
2012. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1.vel.Ebben sajnos neki volt igaza:/
2012. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Csegi89 ***** válasza:

Ha meg volt beszélve a hugival, akkor nincs miről beszélni. Ha spórolni akarsz, válassz tömegközlekedést. Bocs haver, de neki van igaza.

22F

2012. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem miért nem beszéltétek meg korábban? ha ő tervezett magának előre programot, te meg utána nyögöd be hogy korábban mész, szerintem egyértelmű...
2012. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
neki van igaza... ha délutánra beszéltétek meg akkor ne akadj már azon ki hogy a szabad délelőttjére programot szervez... ráadásul a húgával! amit érthető hogy nem mondd le... mégis csak családtag...
2012. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1 a pont. A barátnődnek volt /van igaza
2012. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát nem hittem volna hogy senki nem ad nekem igazat :D

és azért nem beszéltem meg vele előre mert akkor tudtam meg hogy nekem ki kell mennem a 13ba mert akkor vettek meg tőlem valamit és oda ki kellett vinnem. csak hát gondoltam egy mászkálás nem annyira fontos mint az hogy ha már ott vagyok akkor ne zavarjon haza és ne tudja lemondani a húgát

2012. máj. 27. 15:46
 8/10 anonim ***** válasza:
hát drágám, nem te vagy az egyetlen, akihez igazodni kell! oksi?
2012. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de ha az ember egy ilyen egyszerü dolgot kér nem hiszem el hogy nem lehet megtenni. több mint 2 éve vagyunk együtt, nem azt kértem hogy ugorjon ki az ablakon hanem hogy had menjek át délelött és nem kéne akkor 2szer átjárnom a várost. szerintem elég egyszerű dolgot szerettem volna.. bár senki nem ért velem egyet szóval lehet én vagyok a hülye :D
2012. máj. 27. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja egyszerű dolgot. De képzeld el, hogy megbeszélsz egy sörözést/vagy valami mást a haveroddal és le kell mondanod, ráadásul az utolsó pillanatban szinte mert a barátnőd be akar ugrani hozzád.

Elég önző vagy, már ne haragudj. Ha 10 éve lennétek együtt sem várhatnád el tőle, hogy lemondjon egy előre megbeszélt programot miattad, ha csak nem valami tényleg életbevágóan komoly ok miatt akarsz vele találkozni.

2012. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!