Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez lányok? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez lányok? Miért viselkedtek így?

Figyelt kérdés

Sokszor észreveszem vagy mondják, hogy nagyon néz egy lány. Méghogy néz, inkább végig stíröl (suliba, utcán, stb).

Erre én szép kedvesen, mosolyogva rá nézek, erre ő............. elfordítja a fejét, maga elé néz, elkezd matatni a táskályába vagy a telóját veszi elő, stb.

........... ilyenkor mi van, mi jár a fejébe?


2009. jún. 29. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy félénk. Menj oda, ha akarsz nyugodtan.
2009. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
így csinált a volt barátnőm is mielőtt megismerkedtünk. Bizti szimpi vagy neki
2009. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából nem egy konkrét lányról beszélek, általába még futólag se ismerem ezeket a lányokat.
2009. jún. 29. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:

nem akarja h észrevedd h stíröl :))

menj oda ha neked is bejön

2009. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a lányok hamar zavarba tudnak jönni.. :) én is ilyen vagyok :):) de akkor ez azt jelenti h szimpi vagy neki:)


18/L

2009. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

érdekled, tetszel neki.

én is ilyen voltam le is lett cseszve a fejem hogy én hogy jövök ehhez, hogy nézzem, mert zavarta a "kedves" illetőt (bocs a személyes sztoriért, muszály volt.)

16L.

2009. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elég nagy birka gyerek lehetett ha ezt tette, soha nem tennék ilyet.

................. majd ha nagy "májjerkodásába" a balaset 1000-felé szaggassa és lessz olyan "pekhje" hogy túléli, majd vissza sírja ezeket az időket.

2009. jún. 29. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!