Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítségetek kérném, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségetek kérném, mit mondhatnék a barátomnak? 13\\L

Figyelt kérdés

Lenne egy kis gondom,július 8.-án lessz a barátom 18-dik születésnapja,tegnap üzeneteztünk,azt írta hogy,nagyon reméli hogy megyek hozzá.Azt írtam neki hogy "hát énis remélem",ez eléggé megbántotta,most azt hiszi hogy,nem biztos hogy,megyek.De nem így van,meglepetést szánok neki,a szüleivel már megbeszéltem hogy mielőtt megyek,előtte való esten jelentem neki hogy,nem tudok menni.És másnap reggel meg meglepem,de sajnos ez rosszra sikerült,mivel elszoltam magam:(

Érzem hogy őtet ez bánti,mert hát az nagy nagy lessz,és nagyon sokat jelent neki hogy,elmenjek.11-honapja vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást,imádom a barátom=)Nincs semmi gond a kapcsolatunkban,csak most nem szeretném rontani a két hetét a Születésnapjáig.

Mit mondhatnék neki?Úgy bánt=(

Előre is köszi a válaszokat...,

Puszi


2009. jún. 29. 20:51
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
*nagy napja.
2009. jún. 29. 20:53
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
talán inkább ne mondd neki, hogy nem tudsz menni hozzájuk, azzal nagyon megbántanád sztem... inkább mondd azt, hogy csak másnap tudsz menni (szóval a szülinapja után következő napon), ha így állítasz be hozzá a szülinapján biztos örülni fog;)
2009. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkoztam,de masnpa kell menjek szoval 9.-en a konzulatra.
2009. jún. 29. 20:55
 4/34 A kérdező kommentje:
Jaaj,csak most kapcsoltam hogy te hogy ertetted:)Ez jo otlet:)
2009. jún. 29. 20:55
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Én 18 éves koromban biztosan nem örültem volna, ha beállít hozzám egy 13 éves kislány... (33/F)
2009. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Azta,az apum korosztálya vagy,de jólvan.De nem te voltál az a fiú,nem te mentetted meg az Életem a haláltol,nem te fogtad a kezem a korházban,az intenzív osztályon és nem veled éltem át életem legszebb perceit..
2009. jún. 29. 21:00
 7/34 anonim ***** válasza:
63%
előbb tanulj meg írni...őtet meg bánti...aztán meglepheted a barátodat..
2009. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%

20:56

Ne OFFolj!!!

2009. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat.De jolvan,ilyen emberek is vannak=)Egyik helyt a segítséget kérem,tanácsot,amott kritikát kapom.
2009. jún. 29. 21:07
 10/34 anonim ***** válasza:
Ja már értem! Florence Nightingale effektus! Kérdezd meg apukádat ki volt, ha egy korosztály vagyunk talán hallott már róla!
2009. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!