Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, azt hiszem kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, azt hiszem kezd belém szeretni, én is belé, de mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyanis még a volt barátja miatt búslakodik, ahogy én is a volt barátnőm miatt,aki szakított velem...az a baj,h ha meglátom a volt barátnőmet,még mindig beindulok tőle,de ő már nem akar tőlem semmit...és most itt ez az új lány,neki is gondjai vannak a volt barátjával, de mégis érzem,h kezd belém szeretni,és én is belé...ez most mi, akkor érdemes lenne elkezdeni egy kapcsolatot(mert még nincs köztünk semmi,csak pár beszélgetés és kölcsönös szimpátia alapján szűrtem le,h lehet belőle vmi) ez szerelem lehet...vagy csak mindketten a másikban keressük a vigaszt az előző rosszul sikerült kapcsolat miatt...vagy akkor most hogy is van ez?...jó hogy egymásra találtunk,én örülök neki,csak nem tudom,h ezek valódi érzések vagy mindketten csak vigaszra vágyunk...szóval így nem tudom,h most mit kéne tenni,lehet várni kéne,mert h egyikünk sincs túl még az előző kapcsolaton,vagy érdemes belevágni?
2012. márc. 4. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Találkoztatok már élőben?
2012. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Red-Bull-Racer válasza:
Mond el neki a szimpátiád iránta, de ne sürgesd , hagyj neki időt
2012. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát persze! Csakis! Miért? hogy lehet még találkozni valakivel? :DD
2012. márc. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!