Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha egy lány sír egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha egy lány sír egy fiú után, tényleg szereti őt, de ha egy fiú sír egy lány után, soha többé nem fog így szeretni más lányt" - fiúk, tényleg így van ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 22:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

És mi van, ha több lány után is sírt életében? Nem a kedvenceim a kötözködést szinte már követelő idézetek.

Ami a mondandóját illeti, hiába vagyok lány, a legtöbb fiúismerősöm/haverom kétszer olyan érzékeny, mint én. A többi csajról nem is beszélve, ugyebár... ezért aztán nem látom olyan élesen ezt a különbséget a nemek között, mint mások. Biztos van igazságalapja, én nem mondom - de a helyzetem nem elég objektív, hogy ezt a valóságnak megfelelően ítéljem meg.

2014. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Ez sajnos így van...

Azóta sem tudok más lányt szeretni.. Pedíg már egy éve ,hogy vége..

Nrm b*zi aki sír,egy férfi nem fél kimutatni az érzéseit sem!

2018. jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szintén érintett..teljesen igaz az idézet.
2018. febr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Ayano Fuyugaita válasza:

Késői válasz ugyan, de valakit érdekelhet. Nem feltétlenül élete szerelme az a lány akiért/aki miatt sír.

Nekem van egy csapattársam, nevezzük Jaynek. Jay alapvetően nemtörődöm típusnak mutatkozik, velem szemben azért mutat ki néha érzéseket, mert elvileg nekem szükségem van ilyesmire. Szomorú volt, ha én is... Hisz meg akart menteni attól ami a fejemben volt.

Egy nap úgy döntöttem, hogy az angyalok között a helyem, és nekem mennem kell. El is köszöntem -egyedül tőle- hisz csak ő ismerte ezen érzéseim. Rettentően sírt. Alig bírt tőle beszélni, kb 5 szavanként mély levegőt vett, hátha nem hallom a hangján... Pedig ő nem érzett irántam semmit, ami barátságnál több.

Lényegében, szeret, ha sír érted. De nem feltétlen igaz, hogy nem fog mást úgy szeretni, mint téged.

16/L

2018. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez igaz. Én éveken át rendszeresen elsírtam magam egy lány miatt, sőt ha olyan helyen jártam, ahová közös emlékek fűztek (Pest másik felén lakott, külvárosban), állandóan elkapott a zokogás. Nem is tudtam más lányra nézni majdnem 3 évig. Szomorú, de így van.
2019. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!