Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent elrontottam? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent elrontottam? Van még esély arra hogy minden úgy legyen mint régen?

Figyelt kérdés

egy buliban nagyon leittam magam és nem is emlékszem sokra, csak arra hogy az a pasi akivel összeakarok jönni segített nekem, hazavitt meg ilyesmi de elég keményen szédelegtem...nagyon szégyellem magam mert ritkán iszom és ez nagyon a fejembe szállt...

mikor taliztunk még normális volt velem és mosolygott...aztán pár percig nem szólt hozzám csak gondolkodva nézett előre aztán olyan fura lett...

van még esély rá hogy elhigyje nekem hogy milyen szánalmasnak érzem magam és hogy nagyon sajnálom???


2009. jún. 21. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem mond meg neki h te nem szoktál ilyen lenni,és ha ad egy lehetőséget akkor be is bizonyítod
2009. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval. tévedni emberi dolog, a négylábú is megbotlik néha. mondd el, hogy nem vagy erre az esetre büszke, nemfordul többet elő, és szeretnél egy második esélyt
2009. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!