Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tarthat-e egy tinikori szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat-e egy tinikori szerelem, párkapcsolat akár halálig? Ha a jövőjüket is el tudják képzelni együtt, és őrülten szerelmesek..

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
én is ebben a helyzetben vagyok. én ugy gondolom h nem fog müködni,mert mindenki azt hiszi h "az elsö az igazi". jelenleg én is ebben a hitben élek.
2008. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

igen ha holnap elüti őket a villamos.

a szerelem sosem (vagy talán nagyon ritkán) tart örökké, csak a szeretet.

de én sok olyan embert ismerek akik tinikorban ismerkedtek meg, és sok évtizedek múlva is boldogok együtt.

2008. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez csak 2 emberen mulik.

Elottem leirtak mar mindent es csak megerositeni akarlak: en is ismerek egy part, akik 15 eve vannak egyutt a fiu 32 eves....

Boldogok.

De az ember tervez, Isten vegez....

2008. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
en is azt hittem... a fiatalkori heves szerelmek nem mindig tartanak ki. inkabb a nyugodt kiegyensulyozott kapcsolatok. de kivetelek mindig vannak. Ha kibirjatok h felnotok, valtoztok millioegy dolog valtozik korulottetek, egyetemre mentek stb..h ez mind egyhelyen van, es tenyleg a szeretet megmarad akkor miert is ne?
2008. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
91%
sztem igenis tarthat!az én szüleim 15 éves korukban jöttek össze és a mai napig együttvannak és szeretik egymást!semmi sem lehetetlen!:)
2008. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
A volt osztálytársaim 7. osztályban jöttek össze, azóta együtt vannak, ennek már 12 éve! De persze kétemberes a dolog!
2008. ápr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
lehet,de ritka az ilyen,nekem is azt mondta egy lány akivel 2évig voltam hogy öröké velem akar lenni,mert én vagyok a legjobb.eszméletlen jó volt vele,erre rá félévre mire ezt kimondta talált helyettem még jobbat,azóta többet nem is láttam:(...
2009. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, aki 18 éves korában megismerkedett egy 19 éves fiúval és mindkettőjüknek ez volt az első komoly kapcsolata. Azóta is együtt vannak (már 13 éve) és jövő hétre várják az első közös gyermeküket.

A kettőjük közti kapcsolat igazi szerelem, még a mai napig is.

2009. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 he.csongi válasza:
szerintem simán működhet
2013. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!