Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

16 éves és siket beszélni és szájról olvasni tud,csak hallókészülékkel hall valamennyit, nem ismeri a jelnyelvet,mert nem születése óta siket.

Szőke haj,kékeszöld szem,vékony.Szókimondó,őszinte és soha nem adja fel.



2012. máj. 28. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
én nem küldeném el melegebb éghajlatra :/
2012. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy ilyen lányt és több barátja volt mint nekem :)

A legtöbb srácnál szerintem nem akadály.

25/N

2012. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehet szegény erről az egészről? Nem. Nyilván, teljesen más lenne, mint a többi kapcsolat, de valószínűleg ettől lenne érdekes és csodálatos az egész. A fizikai adottságokkal rendszerint nem szoktam foglalkozni, az pedig, hogy szókimondó, őszinte és soha nem adja fel, csak még értékesebb személlyé teszi, ugyanis ritka ma már az ilyen ember. Mindezek mellett ha siket, az már engem abszolút nem érdekelne :)

16/f

2012. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nos... én siket vagyok,mintha magamat látnám.És van barátom,szóval no problem.XD
2013. márc. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pali1977 ***** válasza:

sajnos hozzám fiatal lenne, de a siketsége nem akadály, és így ahogy leírtad, még vonzó is lenne. :)

Ha egy ilyen lánnyal járnék, mint ő, együtt tanulhatnánk a jelelést, ami igazán jó móka lenne :)

2015. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!