Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy fiu reszeg akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy fiu reszeg akkor igazat mond?

Figyelt kérdés
Az en baratom szokta mondani hogy szeret meg ilyenek.De most eletemben eloszor lattam reszegnek es olyanokat mondott hogy menyire szeret nincs parom a vilagon olyan szep vagyok ,orul hogy engem valasztott(sokan akartak vele jarni,en is csak en nem mondtam meg neki es egyiket sem valasztotta hanem megkerdezte tolem).Es amikor reszeg vagy csak ivott akkor ojanokat mond hogy tiszta szivebol szeret meg nagyon sokat mondja.Nem zavar ,sot orulok neki csak erdekel hogy az emberek reszegen igazat mondanak?Koszi elore is!:*
2008. ápr. 24. 20:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2008. ápr. 25. 11:44
 12/20 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy van olyan mondás,hogy a részeg igazat mond!De várjunk csak...ha részeg az ember azt se tudja,hogy mi folyik vele,sőt még abba se biztos,hogy emlékezni fog az aznapi történtekre.Lehet,hogy igazat mond,de azért gondolkoznék......
2008. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem mond igazat!!!!Nem szabad elhinni azt amit mond, ha részeg! Tapasztalat!
2008. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Lehet h igazat mond de nem biztos mert pl miután a barátom szakított velem azt mondta a voltbarátnöjének részegen h még midig szereti ,nem tud nélküle élni és ezért szakított velem, ennek ellenére most megint nekem mondta h szeret és meg is csalta a barátnöjét. Ha szeretné nem csalta volna meg sztem.
2008. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Most akkor igazat mond hat vagy sem?
2008. ápr. 26. 15:34
 16/20 anonim válasza:
Sajnos az én tapasztalataim azt mutatják,hogy nem mond igazat a részeg ember.De lehet,hogy embere válogatja,csak én még nem találkoztam olyannal aki igazat mondott volna.
2008. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
47%
Akkor 100%-an igazat mond a reszeg ember mindig az igazat mondja akarcsak a gyerekek!
2008. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!



:)

2008. máj. 7. 16:02
 19/20 anonim válasza:
Szerintem is igazat mondanak!Az én párom is gátlásos kicsit ha iszik kkor bátrabb és jobban megnyilik!De nekem jozanul is ugyanazt elmonta!
2008. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szerintem ,nem tudom:D:D A válaszokat olvasva nem tudom! de szerintem ez eset kérdése,attol függ miröl van szo,és hoyg az a pasi vagy nö milyen!

Hogyha jozanon nem mondja vagy éppen azt mondja hoyg nem szeret,mert nem akarja elmélyiteni a kapcsolatot,sok okbol kifolyolag,de nem azért mert nem akarja....(minden agyban döl el szindroma) ...aztán ittas állapotban nem gondolja végig hoyg mit kérdeznek és hoyg mit válaszoljon,tehát, jozanon nem szeretlek,mire ittasan megkérdezem,ezt szereted bennem mi? --és közben a számban van a finomsága, a válasza erre :igen,ezt is,de nem csak ezt...stb...tehát jönni kell "hátulrol ",és ugy kérdezni! egy részeget jobban össze lehet zavarni mint egy jozant! igy hát igazat mondanak! de ha pl be akar széditeni egy pasi egy nöt akkor kamuzhat csak hoyg megkaphassa...de egy gátlásos visszahuzodo nem tesz ilyet!csak egy nagypofáju,forrovérü,stb ember!

2008. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!