Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Irigy vagyok a húgomra és barátjára, együtt vannak már két éve és gyakran vannak itt nálunk együtt. Irigylem húgomat, neki összejött, de nekem még sosem volt barátnőm és naponta kínoz a hiánya, nekem is szükségem van társra, de engem nem szeretnek a lányok valamiért közel sem tudok hozzájuk kerülni.

2012. máj. 28. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális,én nálam is volt ilyen mikor nővéremék ott csókolgatták egymást.Rosszul esett.Majd neked is összejön egy barátnő, és már nem lesz ilyen problémád.:)

16L

2012. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne a húgodra legyél féltékeny, hanem csinálj valamit. Biztosan nem véletlen, hogy nem rajonganak érted a lányok, valamit nagyon rosszul csinálhatsz. Erre kéne rájönni, hogy mi ez, és változtatni rajta. Meg talán ha nem otthon ülnél, néznéd a húgodat és a barátját, és irigykednél rájuk, akkor talán több esélyed lenne egy kapcsolatra....
2012. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális
2012. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ma 20:38


Igaz, de már fogalmam sincs hol tudnék lányokkal ismerkedni. Meg őszintén szólva megvisel már a sok visszautasítás, kudarc, már kedvem és energiám sincs úgy leszólígtani lányokat, mint egy-két hónapja még.


MÁr nem hiszek az egész sikerében sem, totál úgy érzem reménytelen vagyok és a kutyának sem kellek.


Egy éve még buszon is rengeteg láyn megbámult, szemeztt velem, de mióta leroskadtam lelkileg egy pár hónapja, észrevettem már kevésbé néznek meg.

2012. máj. 28. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj görcsösen kapcsolatot! Csak menj el társaságokba, és beszélgess lányokkal. Aztán valakivel talán sikerül közel kerülnötök egymáshoz...
2012. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma 21:04


Nincs lehetőségem ilyen lány társaságokhoz eljárni, a barátaim, haverjaim is mindg fiúk, sosem tudtama lányokkal igazán haverkodni sem valamiért.


A lányokkal nem tudok olyan szabad és nyugodt, szorongok előttük főleg, ha tetszenek nekem és kedves vagyok nem bunkó, meg idióta mint haverokkal.


Nem megjátszom, egyszerűen ezt váltják ki belőlem a lányok valamiért.

2012. máj. 28. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!