Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretnek a lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek a lányok? :' (

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és engem mindenki utál nemtom mért pedig próbálok kedves lenni a lányokhoz de egy idő után elküld a f*szba és már elegem van!!
2012. máj. 28. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

eljön a te időd is ahogy mostanság az enyém is, 17 éves koromig a wow világába éltem, képzelheted mennyire érdeklődtek utánam a lányok :)

De most... sokkal jobb :D

F18

2012. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért nem szeretnek, mert sajnáltatod magad. valamit rosszul csinálsz, változtass
2012. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja. pl várj 10 évet. úgy jó lesz. :D
2012. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
most az zavar, hogy a lányok nem kedveleek, vagy az, hogy senki sem? de lehet, hogy annyira kedves próbálsz lenni velük, hogy az már ráakaszkodásnak tűnik, és ezért küld el. legyél kicsit türelmesebb, és azon kívül, hogy túl kedves vagy, ne csak csajt felszedni próbálj, hanem egyszerűen csak ismerkedni, akkor majd kialakul egy jó kapcsolatból a szerelem.
2012. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésekre nem igazán szoktam válaszolni, de most az egyszer kivételt teszek.

3 lehetőség áll fenn:

A) egy pózer, páva, díszbu.zi vagy, aki normális lányoknál próbálkozik, de azok nem bírják az... "olyanokat", ezért elküldenek a ***-ba.

B) p*csáknál próbálkozol be, szűz vagy, nem cigizel, nem vagy a menőséglánc csúcsán (azoknak meg az előbb felsorolt dolgok számítanak), ezért elküldenek a ***-ba.

C) teljesen normális vagy, teljesen normális lányoknál próbálkozol be, de mégis olyanoknál, akiknek nem arra van szükségük, amit te nyújtanál, és szépen koptatnak le, de lényegében elküldenek a ***-ba.


Én az "Alexvagyokhelloszijja"-ból az A)-ra tippelnék, de nem ismerlek.

Ha gondolod írj privit, leírod a történeteidet és segítek! :P


14/l

2012. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azért ez a nevem mert nézelődtem az oldalon és hozzá akartam szólni vmihez és gyorsan regisztrálnom kellett és szarabb nem jutott az eszembe boccs
2012. máj. 28. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Akkor jó, megnyugodtam. :D

Bocs, hogy rádtámadtam, nem volt helyes... :/

2012. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És közelse vagyok páwa de mind1 am nembaj
2012. máj. 28. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!