Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na itt ki volt a hibás? Kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na itt ki volt a hibás? Kinek kellene bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Szóval az a nagy helyzet,hogy barátommal jártunk 8hónapig,majd szakítottunk,addig barátok maradtunk,majd lett neki egy barátnője kb 2hónapig,vele kapcsolatban mindent elmondott,nem szerette meg a csajt,és szakított vele miattam,mert engem szeret.Sokkal jobb volt a kapcsolat,hogy újra összejöttünk,mint anno.Csak jött az én féltékenykedésem.Először is,elég rossz volt elképzelni,hogy más is úgy ért hozzá,ahogy én értem anno... nagyon féltékeny voltam,szebbnek is láttam a csajt... de az még jobban felhúzott,hogy van a barátomnak egy fényképek mappája,abban egy az én nevemmel ellátott mappa és pont alatta a csaj nevével ellátott mappa. A csajos mappában vannak csókos képek, ölelkezős, a csajnak a melle rajta van, a bugyija stb... Ami engem ugye nagyon irritál hogy ott vagyok Én,akit elvileg szeret és ott van az a mappa alatta. Tudja, hogy milyen vagyok, tudja, mennyire zavar, mert már 4 hónapja mondom neki h tegye el azt a mappát, ne lássam már minden nap. Nem tette el. Tegnap ahogy pakoltunk fel a gépre új képeket,besokalltam h megint ott van a mappa és megkértem barátomat,hogy törölje ki (az ő véleménye szerint parancsoltam...de szerintem nem.) Nem törölte ki,veszekedtünk ezen kb fél órát. Ha nem számítana neki semmit az a mappa,akkor miért nem törölte ki egyből és akkor nem lett volna ez a veszekedés. Elkezdte kitörölni nem tudom hanyadik könyörgésemre, de úgy,hogy végignézte mindet,majd visszament az elejére és egyenként törölte ki. A 4.képnél tartottam,mikor nagyon elegem lett már. Nem volt kedvem a csaj fejét nézegetni amíg végleg ki nem törli vagy azt hogyan smárolnak a képen, és még kevésbé voltam kíváncsi a csaj mellére. Besokalltam elmentem lefeküdni. Másnap reggel még ő volt velem bunkó még neki állt feljebb a tegnapi után. Veszekedtünk egy kicsit, hülyének, gyerekesnek nevezett én meg ajtócsapkodással eljöttem. Én is lehülyéztem...


Na itt szerintetek nekem kellene bocsánatot kérni, hogy bocsi, hogy zavar egy másik csajnak a mappája?


Egyébként jól meglennénk,csak ez kavar bele az egészbe... Engem meg nagyon idegesít.


Mi a véleményetek? Bocsi,hogy hosszú lett....


Egyébként én 18/L barátom 19.


2009. jún. 30. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem túlreagálod!

Neked is vannak az életedben olyan dolgok amikre szivesen emlékszel de ennyi.

Ő em kéri hogy ezeket töröld ki az agyadból

Tudom nekünk rosszabbul esik ez de hidd el(éppen egy fiúbarátommal beszélgettem erről)őnekik ez abszulut nem számit,ők nem igy fogják fel.

A lényeg veled van téged szeret

Szerintem mond neki hogy ne haragudjon hogy túlreagáltad neked nehezebb ez és köszönd meg hogy törölgeti lefelé...

Szerintem...

2009. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beszéljétek meg mi is történt ott valójába de ne kiabálva mer abból megint ez lesz ha nem rosszab
2009. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Na szóval, szerintem bizonyos szinten normális h zavar h ott a csajról egy mappa. De azt is értsd meg h nyilván a barátodnak ez egy emlék, jó nézegetni, biztos jól érezte magát a csajjal és kész. Ennyi. Ha érezne iránta valamit, nem hagyta voln aott és ment volna vissza hozzád. Azzal meg hogy végignézte előtted a képeket, szerintem csak cukkolni akart, vagy csak utoljára meg akarta őket nézni, mivel tetszettek, szerette azokat a képeket. Lezárta a múltat te is tudod, csak képei vannak róla, ne akard ezt is elvenni tőle. Most veled van és foglalkozz ezzel , ne akard kisajátítani ez egy emlék az életében amikor te nem voltál, ha ki is törli a képeket, a fejében megmarad. Szóval szerintem kezdeményezd a békülést te, de mondd el neki h mennyire rosszul esett h előtted nézegette a képeket.
2009. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy túlreagálom. De a barátom ismer, tudja, hogy ez engem mennyire zavar és mégis cukkol vele?!


Nem tudom, miért nézegeti azokat a képeket... Nekem is voltak anno képek, amik a volt barátaimról készültek, de nekem eszemben nem volt nézegetni azokat,amikor azzal vagyok együtt akit szeretek. Nem is érdekeltek a képek, MAGAMTÓL töröltem ki,mert az a múlt és engem már egyáltalán nem érdekeltek azok a képek, akármilyen szép emlék is volt!!!!


amugy köszi,hogy írtatok..

2009. jún. 30. 13:06
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Abszulút nem reagálod túl!Ha van egy kapcsolatom akkor abba a kapcsolatba semmi keresnivalója az exnek...és a képeknek sem.Te mondtad neki h zavar és h törölje ki.Azt gondolom ha ezt nem tudta elsőre teljesíteni csak nagy könyörgések árán,akkor ez a srác érez vmit a másik lány iránt,vagy veled nem biztos a dolgában.Ha az lenne nem nézegetné egyessével előted végig törlés elött a képeket.
2009. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megértesz! Én is pontosan így gondolom,csak kár,hogy a drága barátom nem így gondolja... Az előbb írtam neki sms-t,hogy sajnálom,hogy túlreagáltam,tudja,mennyire zavar az a téma és nagyon rossz volt látni azt a mappát...


De szerintem még ő van besértődve... áhh,ezt nem hiszem el.....

2009. jún. 30. 13:42
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a barátomnak a telójában nagyon sok kép van amultkor nézegettem őket és ott volt az ex..rosszul esett nagyon, megkérdeztem hogy miért van még mindig itt azt mondta hogy ő sosem szojta nézegetni meg törölgetni a képeket, azután is még filóztam ezen ... de mostmár belenyugodtam ..szerintem neked is ezt kéne tenned még ha nehéz is..de a barátod is felfog figyelni rá hogy héé ezt már nem is érdekli?:O
2009. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az előző vagyok még...és vissza irt a barátod?
2009. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszi,hogy írtál! Én is így voltam vele, szóltam neki párszor, aztán nem szóltam.. gondoltam majd elrakja... de csak nem és csak ott volt és nagyon b@szta a szemem.. és nem bírtam ki szó nélkül :(


Visszaírt,hogy pedig tudhatnám,hogy nem jelent semmit számára.Nem tudja elégszer elmondani,hogy pont miattam szakított vele... jól elintéztük ezt a fél napot... :S


aztán írtam neki még egy sms-t, aztán felhívott,hogy reméli nincs harag...

szval elvileg meg van oldva...

2009. jún. 30. 14:13
 10/16 anonim ***** válasza:
nah az jó ha megoldottátok:) de majd személyesen is beszéljétek meg és légy megértő vele:) de ő is veled!!! szurkolok!
2009. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!