Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2m-es 15 éves srác vagyok és...

Kresznerits kérdése:

2m-es 15 éves srác vagyok és segitséget kérek, hogy mit csináljak konditeremben hogy megizmosodjak?

Figyelt kérdés
Kosárlabdázó vagyok ennélfogva váll, hát, has, bicepsz, tricepsz erősítő feladatok érdekelnének. A testalkatom kicsit elcseszett center vagyok ezért a súlyom nagy (SHaquille O'enal féle) 105 kg vagyok szálkásodnom kéne és az a baj a testalkatommal hogy nem túl széles a vállam. A csapatomnak hála az ingyen konditerem biztositott ami nagyon jó minőségű és új, modern gépek vannak. Minden tanácsot nagyon köszönök.
2011. szept. 21. 20:51
 1/4 anonim válasza:
68%
Semmiképp ne tömegnövelő formába kezdj. Kondiba menny ahol normális gépek vannak. Lehetőleg sportház, vagy kifejezetten konditerem. Napi 3/4 - 1 órát edz kevés súllyal de sok ismétléssel!
2011. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ez a sok ismétlés kis súllyal.

Csinálj rendes edzést, csupán a kajádat kell megreformálni.

Értsd ezalatt hogy mindenféle szar kaját mellőzni kell chips,hamburger,zsíros kaják stb...


Szénhidrátot lődd be kb 2g/kg-ra, fehérjét meg kajálnod kell mint állat ekkora súlyhoz, ez kb 3g/kg legyen, már hogyha elakarod kerülni az izomvesztést, viszont ezt pusztán kajából nem tudod bevinni mer ehhez majd másfélkiló csirkemellet kéne enned per nap.

2011. szept. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És nem is mindennap kell edzeni, hacsaknem az a célod hogy összeszedj 1-2 sérülést.

1 héten 3-4nap, pihennie is kell az izmoknak.

2011. szept. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat. Igen én is úgy gondoltam, hogy heti 3-4 kondi így olvastam már csak annyit szeretnék kérdezni valaki segítene egy jó kis étrendet összeállítani egy hétre?
2011. szept. 22. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!