Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatod ahol érezted, hogy nem a párod az Igazi számodra?

Figyelt kérdés
hogyan és mennyi idő után jöttél rá?mi lett a vége?
2012. máj. 31. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt...vonzódtam hozzá valamilyen szinten ( szexuálisan) de éreztem, hogy nekem ez a pasi komolyabban biztos, hogy nem kell!! Szórakozgattam kicsit vele, aztán közöltem, hogy nekem ez nem fog menni, nem akarok tőle semmi komolyat és nem akarom áltatni. Úgy látszott megértette, még is 1 évet szaladozott utánam :S:S
2012. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen. Sőt, eddig az összes (most már) volt páromról ez derült ki :) Ha nagyon nem az igazi, akkor már néhány randi után kiderül. Egyébként pedig néhány hónap, míg az ember megbizonyosodik róla.
2012. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
két éve vagyok vele,sose éreztem,hogy ő nekem az Igazi:(
2012. máj. 31. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy vele??
2012. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig éreztem, valahogy megmagyarázhatatlan, apróbb dolgoknál hasított belém, de mindig elhessegettem magamtól az ilyen gondolatokat. Utólag visszagondolva, egyikükkel se tudtam volna elképzelni pl családot a jövőben. Na de a mostanival.. :)) Egészen egyszerűen ő más, mint a többiek, és nála eddig csak annyit éreztem, hogy igen, ő vele ezt is és azt is szívesen csinálnám majd a jövőben. Ő is ezt mondta a szemembe, hogy más vagyok mint a többi lány, és már azt is mondta, hogy számára én vagyok az igazi, nem kell más, nem akar nélkülem élni már többé. Hát, majd megtudjuk mit hoz a jövő nekünk.. :))
2012. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy pár hónap után mindig kiderült számomra,hogy az illető nem az igazi.
2012. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze hogy volt :D 1 ev utan mindeg ugy alakult a dolog h nem az a leanyzo az igazi :D 23 f
2012. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!