Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszahódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszahódítani az elköltözött feleséget?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 07:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem 10 év. Nem könnyű tudom, pont benne vagyok. De ha csak visszatekintek, akkor magamat teszem tönkre! Fel a fejjel!
2012. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Már talpon vagyok.Kezdem összerakni az életem,de van egy 8 éves fiam akin látom,hogy szenved ettől a helyzettől.És hiába mondják a gyerek megszokja.Nem ők sem értik a helyzetet meg soha csak a szenvedő alanyai.
2012. jún. 1. 08:41
 13/20 anonim ***** válasza:
Veled maradt a fiad?
2012. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
SAJNOS ŐT IS VITTE MAGÁVAL.
2012. jún. 1. 09:53
 15/20 anonim ***** válasza:

Keress ügyvédet. Felejts el mindent, amit gondolsz vagy gondoltál a feleségedről. Minél előbb váljatok el. Ő lépni fog és megpróbál majd mindenedből kiperelni. A 3. segíteni fog neki ebben.

Sorry, de az igazság.

2012. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Voltam már ügyvédnél.A 3.-ról csak annyit, van feleség és gyerek is.
2012. jún. 1. 10:11
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát nyilván minden kapcsolat más. Én amikor elment, azt hittem visszakapom. Aztán másfél hétre kiderítettem, hogy egy nővel költözött össze. akkor, abban a pillanatban le is mondtam róla. Nincs erőm, kedvem, időm harcolni. Felesleges. Persze nekünk nincs gyerek.
2012. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem is kell harcolni. Én már rájöttem. Felesleges a harc.

Türelem. Az ami kell ahhoz ha te is szeretnéd visszakapni ŐT.

A testvérem 2 hónap után hazament. Igaz ott volt 2 gyerek

2012. jún. 1. 10:24
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát...én így nem akarom visszakapni. Ő választotta ezt a helyzetet, azt a kapcsolatot. Ha megnyerte, hát vigye. Én meg majd talpra állok :)
2012. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
udvarlással
2012. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!