Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hat majd rá? Vagy semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hat majd rá? Vagy semmit nem változtat?

Figyelt kérdés
A volt barátomat minden nap látni fogom. Ő már nem szeret. Én meghalnék érte. Elkezdődött a suli, és látni fogjuk egymást. Ha nagyon csinos leszek, nem ébred fel benne újra valami szerelem szerűség?
2011. szept. 4. 14:27
1 2
 1/15 harcosangyal ***** válasza:
Már nem szeret. Fogd fel és lépj tovább. (Nekem is épp ezt kell tennem...)
2011. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ha egyik napról a másikra nem szeret, akkor a vonzalom is onnan örökre megszűnik? :/
2011. szept. 4. 14:35
 3/15 harcosangyal ***** válasza:
Ha egyik napról a másikra nem szeret, akkor előtte se szeretett. Pontosan csak egy kis vonzódás volt. Velem is ez történt, egyik nap "oda volt értem" másnap közölte, hogy hát nem tudja mi van talán nem kéne folytatni mert már nem érzi azt. Tudom miről beszélek. Sajnos.
2011. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Felesleges futnod utána. Igazából soha nem is szeretett valószínűleg. Biztosan találsz nála jobbat.
2011. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 BlackSword ***** válasza:
Ne álltasd magad... Csak Te járnál vele rosszul, mert reménykednél... Hagy a pitsába... Nagyapám megmondta, ha elment a vonat, akkor majd jön a következő, ami talán messzebbre is visz... Szóval állj ki a váróba és várjál... Persze képletesen... Az a vonat már lehet úton is van...
2011. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na várj, azért nálam nem ugyanez a helyzet :) 1, 5 évig voltunk együtt, és 17 évesek vagyunk. Csak nagyon összevesztünk, és nagyon csúnyát mondtam rá,utána meg semmi nem volt ugyanolyan. És nem hiszem, hogy 1, 5 évig hazudott, tényleg szerettük egymást.
2011. szept. 4. 14:50
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm BlackSword és mindenkinek ! :)
2011. szept. 4. 14:50
 8/15 anonim ***** válasza:
De ilyen egyik napról a másikra nem szeretlek dolog akkor sincsen, hidd el...
2011. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem egyik napról a másikra, csak ahhoz képest gyorsan :)
2011. szept. 4. 14:52
 10/15 BlackSword ***** válasza:

Szerintem már a veszekedés is annak a következménye volt, hogy változás állt be az irántad táplált érzelmeiben, és inkább kiprovokált egyet, hogy tudjon lépni... Sokkal könnyebb, mint ok nélkül odaállni a másik elé, hogy tényleg sajnálom, meg köszönöm az x együtt töltött időt, de úgy érzem már nem szeretlek... Könnyebb veszekedést provokálni, és úgy lépni...

De ez csak egy teória...

2011. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!