Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagy probléma? Elfogadóbbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy probléma? Elfogadóbbá váltam a melegekkel szemben.

Figyelt kérdés

Idáig sem gondoltam rosszat a melegekről, legalábbis nem gondoltam rájuk sehogyse :D Viszont sokat olvastam Neil Patrick Harrisről és a családjáról, és valahogy sokkal elfogadóbbá váltam. Szerintem annyira aranyosak és megérdemelték hogy legyenek gyerekeik a párjával.

Nem magamutatóak és nem csinálnak botrányokat. A felszínen szinte csak a karrierjükről hallani.

Szóval most valahogy megkedveltem őket. Mármint csak azokat akik nem vonaglanak az Andrássyn minden nyáron.

Nem gáz hogy megkedveltem a normálisan viselkedő melegeket, az olyanokat mint Neil-ék? Vagy "átmostam" a saját agyam? :D


2012. jún. 1. 20:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok, lehet hogy az is befolyásolja hogy állati helyesnek tartom Neilt :D
2012. jún. 1. 20:07
 2/13 anonim ***** válasza:
1%

szerintem 2 meleg egy keresztény országban ne kapjon lehetőséget házasságra. éljenek együtt, ok. de gyereket sem adnék a kezük alá. milyen nevelést fog kapni az a gyerek, b@szod???

semmi buzulás, buzulás az nuku!!!

2012. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 fünof ***** válasza:
0%
szerintem nem gáz, de a melegség nem normális dolog, azt te is tudod ugye?
2012. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem probléma. Szerintem minden logikusan gondolkodó ember elfogadó a melegekkel szemben.

Neil-ék meg tényleg aranyosak :)

2012. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nevelést kapnának? A heteroknak van csak meleg gyereke nem? Ezt nem lehet tanulni, mert feltételezem senki nem melegnek neveli a gyerekét. Felőlem házasodjanak, fogadjanak örökbe. Semmilyen befolyással nincs az én életemre. Akkor meg mit érdekeljen? Nem tudom, hogy másokat mit foglalkoztat ez amikor nekik nem oszt nem szoroz. Vagy talán csökkenne a GDP?
2012. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
hamár a nevelésnél tartunk,szerintem az ilyen gyerekeket csúfolni fogják,hogy nézdd ennek kettö apukája van stb.
2012. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ájron ***** válasza:
100%
Én eddig is így voltam vele. Ha normális, és nem ez a magamutogató fesztiváli b*zi, akkor nincs gond. Az örökbe fogadást furának érzem, de majd a tapasztalatok eldöntik helyes-e.
2012. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kellene hormonok alapján ítélkezni és általánosítani. Félrevezető lehet.
2012. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

De az alkesz, heteró szülő pár aztán király nevelést ad a gyereknek... hozzá teszem, ha egy meleg pár odáig jut, hogy gyereket akar, akkor már annyira elkötelezett, hogy minden jót megpróbálna adni a gyereknek.


A heteróknál becsúszhat egy baba úgy, hogy nem várták. Aztán egész életében a gyereket koloncnak fogják tartani.


Egy meleg párnál erre nincs lehetőség. Szóval senki ne jöjjön azzal, hogy a heteró tud csak normális szülő lenni.


22 meleg F.

2012. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ájron ***** válasza:

8. válaszoló:


WIN.

2012. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!