Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyósom fröcsögve, ordítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósom fröcsögve, ordítva kidobott. Oda engedjem a 4 éves gyereket?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy 23 hétre a második gyerekünket meg kellett szülnöm, 2 héttel utána elmentünk (200 km-re) az anyósékhoz, mikor beléptünk megláttam hogy több főre van terítve, kiborultam, hogy odahívta a sógornőméket aki velem egyidős terhes volt, nem akartam, egyszerűen nem tudtam kismamára ránézni, a férjem rögtön látta mi van és közölte mi nem maradunk...de közben befutottak, szó szót követett, Ő engem okolt mindenki előtt hogy mit kell ebből ekkora ügyet csinálni az semmi ami velem történt, aztán üvöltve közölte hogy elvettem tőle a fiát és takarodjak ki a házából! Mindezt a 4 éves gyerek előtt. Eljöttünk, ez októberben volt azóta csak a férjem találkozott vele egyszer. Most azt akarja hogy a balatoni házunkba menjen le a férjem a gyerekkel szombaton találkozzanak ott. Mit csináljak??? Elengedjem a gyereket?

Még annyi, hogy az apósom nem volt az üvöltözéskor otthon mert előtte ezt nem merte volna csinálni. Ő azóta volt is nálunk vele jóban vagyok, Ő is ott lesz a balcsin és szeretné az unokát látni.


2012. ápr. 25. 22:22
1 2 3 4
 1/34 Hanariko ***** válasza:
nem igazán értem az elejét, hogy mi az ami veled történt? van már egy gyereketek és mi van a másikkal? :? am szeretnék segíteni de téll nem értem.
2012. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Hanariko ***** válasza:
várj, talán értem... hűha hát az ilyenek nem egyszerűek hasonló volumenú (nem gyerekes csak hasonló) veszekedés volt mi családunkba is anno, mondjuk ott nagybátyám barátnője/felesége egy... na m1 fura volt. Megértem h rosszul esett a dolog, de legalább az a jó, hogy a férjed melléd állt. Egyébként sztm engedd a gyereket, mert ha nem csak te leszel a mégrosszabb + vele talán nem viselkednek majd így.
2012. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
56%

"semmi ami velem történt, aztán üvöltve közölte hogy elvettem tőle a fiát és takarodjak ki a házából! Mindezt a 4 éves gyerek előtt."


Majd ha magábaszáll és bocsánatot kér tőled, addig egy lépést sem!

2012. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
32%
Enged el a gyereket. A személyes sérelmednek ehhez semmi köze a kisfiadnak.
2012. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
69%
Aki egy 4 éves gyerek előtt leordítja a fejedet majd kidob titeket, oda ne engedd a gyereket. Tényleg azt akarod, hogy a gyereked majd azt hallgassa mekkora szemétláda vagy? Hogy miattad apa szomorú, stb? Mert ezt is megteheti. Ráadásul aki arra nincs tekintettel, hogy ne egy 4 éves gyerek előtt ordítson, az semmire nincs. Tudom,hogy nagymama meg minden, de nem úgy tűnik mint aki figyelne a gyerekre. Én nem engedném..
2012. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom 23 hétre nem tudta életképesen megszülni a pici babát. Amit sajnálok. :(

Én biztos pofán vágtam volna az anyóst. Igazából komolyan a saját anyámra ráordítanék, ha ennyire paraszt módon beszélne valakivel, aki közel áll hozzám. Tökre nem érdekel, hogy kinek az anyja. Ettől még vannak b.unkó, defektes emberek.

A gyereket te érzed. Én lehet felajánlanám az apósnak hogy jöjjön át, őt szívesen látjuk. De mondjuk a férjedet se egészen értem. Anyósod rádordít, ő meg áll, mint egy faszent és meg se szólal?...

2012. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

gondolom kora szülése volt valami okból kifolyólag és ez valószínűleg eléggé mély nyomot hagyott benne amit még nem hevert ki, és nem szeretett volna a sógornőjével találkozni aki vele egy idős terhes volt mert az emlékeztette volna hogy elvetélt.

A kérdésedre válaszolva, én elengedném, baja biztos nem esik! Ha nem engeded el akkor még jobban utálni fognak. Ha a gyerekkel nem viselkedik bunkón akkor semmi okod szerintem hogy megtilts hogy találkozzon a mamájával és a papájával. Ráadásul a férjed is ott lesz (aki a leírás alapján melletted áll) szóval ő szemmel tudja tartani a gyereket meg a mamit :)

2012. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
15%
Ti értitek, hogy mi történt egyáltalán? Komolyan, saturészegen nem magyarázok ilyen összefüggéstelenül.
2012. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Huh hát ez komoly kérdés,a sok lökött kérdés közt.


Neked kell döntened.Ha a gyerek akar menni,engedd.Ha nem engeded,még nagyobb gonosz menye leszel anyósodnak.Ha a férjed egész hétvégén ott van,talán nem engedi hogy esetleg tömje a gyerek fejét.Olyasmire gondolok,hogy te vagy a minden,csak a szép, a jó, meg az okos nem.Meg talán apósö is kordába tartja a drága nejét.


3éves kislány apukája voltam

2012. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Az történt, hogy terhes voltam és a 23. héten kiderült beteg a pici a hasamban, így meg kellett szülnöm (elkaptam egy lepke himlőt az ovis gyerekünktől). Teljesen ki voltam főleg, hogy a sógornőm is terhes volt és nem akartam vele találkozni, látni a hasát....volt elég bajom. Az anyós meg azt mondta az semmi volt ami velem történt mi az, hogy nem akarok találkozni a sógornőmmel, meg hogy miattam lett beteg a pici mert elmentünk külföldre nyaralni és biztos ott kaptam el vmit (de ez hülyeség). Tehát én vagyok a rossz mindenért.
2012. ápr. 25. 22:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!