Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megtetszett neked valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtetszett neked valaki, elutasítanád azért mert van gyermeke és nem a tiéd?

Figyelt kérdés
Kapcsolatot kezdenél olyannal akinek már van gyermeke mástól , és neked is be kell szállnod a gyermek nevelésbe?

2012. jún. 2. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát így 20évesen..lehet,hogy el.
2012. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kizáró ok. Sok mindentől függ. Persze ha vele él,akkor azért átgondolnám 100x. De ha megtalálnám azt az embert,akivel minden rendben,csak ezért nem utasítanám el.

22/L

2012. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Pedig én nem vagyok oda a gyerekekért és nem is szeretnék,csak 30 felett,de az adott helyzetben a partner személyisége lenne a döntő.

(előző vltam)

2012. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ebben van tapasztalatom. Én nem utasítottam el, ettől függetlenül végetért a dolog, és a mai eszemmel hálás vagyok ezért a sorsnak. De szerintem erre nincs tuti válasz.


26/f

2012. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nem utasitanám el mert gyereke van inkább segitenék nevelni biztos nehéz neki egyedül
2012. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy a gyerekkel jól kijövök-e. Ha igen, akkor nem utasítanám el. Viszont ha nem, akkor az a gyereknek és nekem is rossz lenne így nem működne a kapcsolat sem. :)
2012. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Tudod azért elég fura úgy kijönni egy gyerekkel, hogy állandóan te vagy vele, eleinte azt se tudja, hogy ki vagy, viszont van egy igazi apja is, aki kéthetente elviszi valahova. Mindehhez pedig saját gyereked sose volt, és azt se tudod, mit csinálj.
2012. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Eleve meg sem tetszik ha gyereke van. Nem leszek elhagyott macsócsemeték pátyolgatója.
2012. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elutasítanám egyből.Egyszer már volt benne részem,több ilyen nem kell.
2012. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"ma 13:32" igen, röviden és lényegretörően ez az egészséges
2012. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!