Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltitkolt gyerekek? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkolt gyerekek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egy egyre gyakoribbá váló problémáról írok. Van most egy új pasim, akit a munkahelyemen ismertem meg, ő más osztályon dolgozik, de egy hónapja már rendszeresen randizgatunk,nagy a szerelem. Azonban nekem vannak kétségeim és hátsó gondolataim, mivel már 2X átvertek korábban. A volt barátaimról (2 is) kiderült, hogy született már gyereke ex-barátnőktől vagy nős volt 3 évig és onnan van 1-2 gyerek, de nekem azt mondták, hogy nincs még gyereke, határozottan letagadták. A rokonok/haverok persze később elszólták magukat, és én szakítottam, de rossz volt, hogy 3 hónapig - fél évig hazugságban éltem! A szakítás után pedig csak magyarázkodtak, miért kell a gyerekeket eltitkolni, mert sok nőnek így nem kellenének és nekem is ezért hazudtak!

A mostani barátom azt mondja, szombatonként van más munkája, takarítani jár, mert kell a pénz,ez egy másodállás, de sokszor csak este 6körül hív fel, egész nap csöndes a telefon. Már az is megfordult a fejemben, nem-e gyerekeket látogat vmelyik exnél? Ha hívom,felveszi a telefont, de röviden be is fejezi, hogy még dolga van,majd később visszahív. Nem tudok, higgyek-e neki, mit csináljak? Lehet, valóban dolgozik, de az is lehet, a volt családjával van éppen.Természetesen ő is azt állítja, nincs még gyereke, volt egy élettársa előttem 10 évig és vége lett, de baba nem született. Ő már egy 44 éves pasi és én 32 vagyok....



#gyerekek #eltitolt
2012. jún. 2. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól sejted a dolgot. Ezt mindenképp tisztázni kell, pl akarj vele találkozni mindenképpen egy szombati napon. 26/f
2012. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én rövidebben tenném fel a kérdést, mert az egészet el se olvastam így...
2012. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá hogy szeretne e gyereket vagy egész eddig nem akart e már gyereket vagy konkrétan meséld el neki mi történt veled és kérdezz rá, jobb most megtudni mint késöbb
2012. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap mondta hogy szeretne gyereket, egy kislányt akar. Meglepődtem a kijelentésén, mert előtte egész más dolgokról beszéltünk, és ez csak úgy kijött belőle...aztán mondta, a kislányok aranyosabbak, emiatt vágyik inkább kislányra...
2012. jún. 2. 16:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki hogy az ex-pasijaim hazudtak, legen őszinte velem ,nem fogom leharapni a fejét, ha van már gyereke, csak ne mástól tudjam meg! Ő határozottan állította, még nincs!
2012. jún. 2. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel már kétszer átb*sztak ezzel, ezért te bevonzod az ilyet. A probléma se válik gyakorivá, csak nálad. Egy 44 éves pasinak simán lehet gyereke. Kérdezz rá konkrétan, és amit válaszol, azt fogadd el.
2012. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!