Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, ha valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha valakinek a párja eltűnteti facebook-ról a közös képeket és elrejti a kapcsolati állapotát?

Figyelt kérdés
Az igazat megvallva csak néha használom a facebookot. Ma nézegettem a barátnőm profilját és meglepődve vettem észre, hogy nincsenek már fent a közös képeink és azt sem lehet látni, hogy kapcsolatban lenne. Ráadásul az utóbbi időben hozzáadott emberek 80%-a pasi... Még mielőtt azt kérdeznétek miért nem beszéltem meg vele, csak pár nap múlva fogunk találkozni, majd akkor személyesen. De mégis mire számítsak?

2012. jún. 2. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti szakitott veled. Vagy ha mégse, arra nagyon nyomós indokot kéne találnia, de mondjuk ezt semmivel nem lehetne megmagyarázni.
2012. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy másik srác a láthatáron akivel szokott esetleg dumálni facebookon és nem akarta hogy lássa hogy mi is az igazi szituáció. Én ha szeretek valakit és felraktam a képeket nem veszem le csak ugy és állitom át az állapotom láthatatlanná valami pasi vagy pasik vannak a dologban ez biztos ha tagadja szinte akkor is :D Esetleg lehet még hogy ugy érezte ciki vagy nem fontos de szerintem ennek kicsi az esélye.. ha szert felvállal és nem rejteget
2012. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek találgatni? Majd ha találkozol vele, akkor megbeszélitek, addig minek problémázol ezen fölöslegesen? Egyáltalán nem értem mondjuk, hogy mért az ilyen közösségi oldalakon látott dolgokba kell mindenféle rémeket belelátni. Én nem írom ki, hogy épp kapcsolatban vagyok-e, és közös képeket se teszek ki a barátommal. Vannak fiú ismerőseim is, akikkel mostanában jelöltük be egymást. Akkor ezek szerint én is szakítottam, csak nem tudok róla?
2012. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3.! Alapjában véve engem nem érdekel mi van fenn és egyáltalán nem szoktam féltékenykedni, de azért az mégis 'ciki' hogy letörölte a közös képeinket és kitörölte azt, hogy kapcsolatban van velem.
2012. jún. 2. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:
megcsal!
2012. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

valaki(k) elol el akarja titkolni,hogy kapcsolatban van,igy eselyt adva maganak az ismerkedeshez.

na de irok egy peldat: amikor a parommal epp feszult volt a hangulat, bizonytalan a kapcsolatunk,es nem sikerult megbeszelnunk, akkor mergemben en is toroltem minden vele kapcsolatos dolgot a facebookrol.


VAGY: egyszeruen atallitotta a profilja 'lathatosagat', mindenki elott,igy elotted is.

2012. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy àtàllìtotta volna, mert van egy csomò kèp fent ròla, csak a közösek tüntek el. Ja ès az idövonalàn ott van, hogy ezt ès ezt követte egy zoosk nevü 'dating' alkalmazàsban. Érdekes...
2012. jún. 3. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, nyugodj meg, lehet,hogy csak egy rossz pillanataban tette mindazt.Velem is megesik,pedig nem vagyok sem tizen,sem huszoneves.Megesett,hogy csupan kivancsisagbol egy nagyon rossz passzomban meg unalmamban felneztem a netlog egy hasonlo tarskereso szerusegere, nehany napig valaszolgattam szinte minden pasinak, DE anelkul,hogy barmelyikkel is komolyan gondoltam volna barmit is.Egyszeruen csak jol esett,hogy felfigyelnek ram a pasik.Abban a rossz passzomban kellett mindez,hogy visszanyerjem az onbizalmam.


Talan tobb idore van szuksegetek egyutt, legy vele kedves, megerto,ne ugorj neki ezzel a temaval egybol,amikor talalkoztok.Ereztesd vele es mondd is ki neki,hogy szereted.Udvarolj neki .

2012. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!