Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hetet töltöttem egy helyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hetet töltöttem egy helyen, ahol megismerkedtem egy fiúval. Sajnos van barátnője. Az utolsó 3 napban igazán összemelegedtünk, majd haza jöttem. Azóta egyszer leveleztünk, megígérte, hogy elhagyja barátnőjét, de egy hete nincs jel. Naív vagyok?

Figyelt kérdés

Itthonról is írtam neki, válaszolt is. Megígérte, hogy elhagyja a barátnőjét. Azóta nincs jel. Naív vagyok?

Most őszintén: Minek írogatott a kapcsolatának lezárásáról ha nem válaszolt, sőt, egy hete nem is keres?

Most aztán tényleg össze vagyok zavarodva, pedig lefogadom, hogy nem is olyan bonyolult a válasz. A tisztán látáshoz idő kell! Vagy néhány tapasztalt kívülálló!



2012. jún. 2. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szakitott a csajával és ezért nem is ir vissza ez egy kaland volt ami köztetek történt igen naiv vagy , de minden csaj beleképzel valami pluszt és hiszi hogy majd vele máshogy lesz de nem lesz felejtsd el szép volt jó volt ennyi volt
2012. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja elhagyni a barátnőjét. De amúgy meg nem szép dolog összemelegedni egy olyan fiúval akinek van barátnője, akkor sem ha azt mondja, hogy a szakítást tervezgeti, csak miután már szakítottak.
2012. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igaz...nem volt szép dolog. De egy évben egyszer tetszik meg valaki,és úgy éreztem nem halaszthatom el,meg lehet belőle valami. Már régóta egyedül vagyok,és azt hittem most csoda történt....
2012. jún. 2. 19:42
 4/9 A kérdező kommentje:

Meg azt nem értem,hogy minek kellett még utána is azt írnia...teljesen felesleges volt,jobban fáj,mintha azt írta volna,csak kaland voltál,hagyj békén...


Az önzőségemért önzőség jár...

2012. jún. 2. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Naiv vagy. Gondolj bele abba, hogy ha a mostani barátnője mellett megtette ezt, akkor melletted miért ne tenné majd idővel?

Sokan szeretjük azthinni, hogy nem, mi majd kivételek leszünk, meg mellettünk majd megváltozik az illető, és bizony ez a naivság.


Mindenesetre ahogy látom tanultál belőle, és ez a lényeg.

2012. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,megbántam...illetve tanultam belőle...Köszönöm a választ!
2012. jún. 3. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Több ilyet ne csinálj, nagyon nem szép dolog.... gondolj bele ha te lennél szegény lány helyében.
2012. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is fogok. Legközelebb ha olyan fiú kezd ki velem akinek van barátnője,szó nélkül tasli...:-)
2012. jún. 13. 10:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyes! :)
2012. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!