Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose fog úgy szeretni mint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fog úgy szeretni mint az első barátnőjét?

Figyelt kérdés

párkapcsolatban élek fél éve egy nálam 5 évvel idősebb fiúval, akinek már volt első nagy szerelme akivel azt hiszem 3 évig voltak együtt utána nem is volt 2 évig senkije majd jöttem én

kapcsolatunk elején még emlegette is, mikor mesélt valamit hogy itt jártunk a Zitával meg ott és ez volt meg az

és nekem pedig ő az első szexuális téren is és az első igazán komolya kapcsolatom és nagyon szeretem, de kicsit zavar, hogy neki nem én vagyok az első igazi szerelme ( nem az, hogy ő nem volt szűz) csak hogy ő már volt igazán szerelmes és tudom, hogy azt sose felejti el

voltatok már hasonló helyzetben?


2012. jún. 2. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfogja később felejteni. Egy 2éves szünetből "jön", amikor volt ideje totálisan idealizálni az előző csaját. Majd ha veled is szerzett annyi élményt, vagy összefut az előzővel és rádöbben megint, hogy miért is nem működött, majd nem fogja emlegetni. :)
2012. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első szerelem az azért mindig eléggé emlékezetes szerintem. Én 3 évig voltam szerelmes egy srácba és tudom, hogy én sem voltam neki közömbös, és mégsem jöttünk össze, ez rengeteg dolgon múlott igazából. De még így is azt mondom, hogy sosem tudnám elfelejteni.

Azóta volt már pár pasim és voltam szerelmes is. Most is van párom lassan másfél éve és nagyon szeretem.

Az első szerelem csak megmaradt, mint egy szép emlék, de nem érzek már semmit az iránt a fiú iránt. Nem is beszéltem róla sosem, lefeljebb ha a párom rákérdezett.

Szerintem 2 év bővel elég volt a srácnak, hogy már ne érdekelje az a lány. És az egyáltalán nem baj, hogy sose felejti el, ezzel mindenki így van.

De most veled van és gondolom azért mert szeret, és csak ez számít :) Biztosan szeret legalább annyira mint az előző barátnőjét, felesleges ilyesmin aggódnod szerintem.

2012. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk én úgy vagyok, hogy inkább sose említem az exeim,illetve semmilyen férfit a múltamból! Nekem speciel akármilyen kapcsolatom is legyen az aktuálissan(kapcs eleje,komoly,komolytalan),sose tetszik,ha valami múltbéli nőről akár csak említést is tesz!


De a kérdésedre a válasz,még sokkal jobban is szerethet téged, mint az első barátnőjét.

2012. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen volt ilyen. ha nagyon kóros, akkor hagyd el. van aki 2 év után sem képes túllépni az előző kapcsolatán. ez nem azt jelenti, hogy az előzőt szereti, hanem azt, hogy a múltban él. próbáljvele beszélni, ha zavar téged. ha nem fogja vissza magátvagy durvul a helyzet (velem ez volt), akkor lépj le. nem éri meg.
2012. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kettő hasonló tapasztalatom. Az egyik még tizenévesen nekem az első barátnőm volt. Előttem neki volt egy srác akin nem nagyon tudta tovább tenni magát, a kapcsolatunk elején beszéd téma is volt, hogy akkor most tegyük helyre a dolgokat, ő meg képes volt azt mondani hogy nagyon kedvel, de sajnálja sosem fog tudni úgy szeretni engem mint őt. Én nem hagytam el, tudtam hogy rá fogok cáfolni. A vége az lett hogy bár pár évvel később szakítottunk bevallása szerint én voltam első igazi szerelme és az előttem lévő srác semmit se jelentett hozzám képest ha utólag visszagondol. Úgyhogy ne add fel, hidd el semmit nem jelent ami most van.


Van ellenpéldám is, de az extrém esett volt, annak a volt barátnőmnek egy hét éves kapcsolata záródott le nemrég, nem is tudta feldolgozni és nem élte túl a kapcsoltunk a kezdeti szakaszt. De az egy extrém eset volt.

2012. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hm nem eppen de ha rad koncentralna es nem hozna fel a dolgokat annyi esze lehetne h ez teged kib.....ttul nem erdekel h o hol volt az ex b nojevel...annak ellenere h 2 eve volt.en sem hoztam fel soha h na itt voltam az exemmel na ez na az ah az forditva is szarul esne ha a no mondana ezt a fiunak.... 23 f
2012. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első mindíg bevésődik. Én is kb 2 év szünetet tartottam utána.

Te nem lehetsz neki az első, de még lehetsz az "igazi" :D

És szerintem van benne annyi, hogy ha még szeretné az ex-ét nem jött volna össze veled.

Innentől már csak a közös jövőtökre kell gondolni =)

A korkülömbségről annyit hogy nekem még 1éves együttlét után is szerepet játszott ez is, és nem szabad egy darabig elfelejteni hogy van ez a pár év. Idővel majd hozzászoktok, nem lesz semmi baj belőle :D

2012. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!