Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem a párom azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem a párom azért nem képes szeretetet mutatni felém, mert behódolásnak veszi! Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Ő a dominánsabb fél a kapcsolatunkban, sokszor érezteti, hogy az úr a háznál, stb, de közben olyan édes :) csak ezt nem tudja.

Szóval a nagy erős kép mellé szükséglete szinte, hogy nem kedveskedik, nem mondja, hogy szeret, ha egyszer mondja, azt eltehetem kb fél-, 1 évre a memóriámba.


Én meg pont, hogy egy érzékeny nő vagyok, folyamatos szeretethiánnyal, néha már önbizalomhiánnyal küzködő.



próbáltam neki szeretetet kifejezni mindig, mutatni, éreztetni, hogy ez amolyan természetes dolog, nem nagy valami. nem hatott.


legutóbb már mindent feladva, tudom nem szép, de már olyat mondtam neki, hogy aki engem nem szeret, ne legyen az életemben társként, meg pláne.

és állítom képes még szakítani is, minthogy kimondja, tekintve, hogy nem reagálja le!


más ötlet?


2012. máj. 6. 19:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

höhö nem tudom mi "édes" lehet egy pasiban, aki erőfölényét fitogtatja, hogy ő az úr a házban, a tetejében meg még azt is hiszi, hogy férfiatlan dolog néha figyelmesnek lenni a párja irányában. Ha szerinted ez édes dolog, akkor maradj vele. Én nem hiszem, hogy ki kéne belőle csikarnod a szeretlek szót! AZért nem mondja, mert

-vagy nem is szeret, s akkor minek mondja ?

-vagy ilyen a mentalitása, egyszerűen nem fogja kimutatni az érzéseit.

Lehet, hogy a saját családjában nem voltak jellemzőek a nagy érzelmi kirohanások és ölelgetések.

Elég abszurd, hogy te szakítással fenyegetőzöl, ő pedig talán elintézné ezt egy vállvonással. TAlán mert már te nem is érdekled?

2012. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
TE most az én páromról beszélsz ? :D
2012. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Elég durva amúgy, hogy a pasi egy vállvonással elintézi a szakítást.
2012. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
voltam hasonló helyzetben, volt barátom se mondta ki talán 2 év alatt 4x. én ezt megelégeltem mert szükség van arra hogy éreztessék a másikkal hogy szeretik. mondjuk nála már a tetteiben sem nyilvánult meg a vége felé. arra nem gondoltál ha ilyenért még szakítani is képes lenne hogy mégse olyan erősek az érzései irántad? nem tudom mióta vagytok együtt, de 1 és után is már ez egyáltalán nem behódolás ha kimutatjuk a szeretetünk
2012. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, fontosabb lenne neki, hogy boldoggá tegyen, mint az, hogy a hatalmát fitogtassa. Különben is, egy pár egy csapat, nem az ellenfele vagy.
2012. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2012. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi pasik az érzelmekkel hadilábon állunk.


Az én barátnőm is mindíg azt mondja, hogy nem mutatom ki a szeretetemet eléggé, pedig nagyon szeretem őt.

Bár mondani szoktam neki, de ő azt várja, hogy minden 2.percben megöleljem és percenként 3* adjak neki puszit.

Én meg talán érzelmi analfabéta vagyok, de akkor is nagyon szeretem. Sajnos sok a konflikus emiatt remélem én is fejlődök majd az érzelmek területén, ő meg nem lesz ilyen szeretethiányos.

Lehet, hogy a te párod is ilyen mint én.

2012. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"arra nem gondoltál ha ilyenért még szakítani is képes lenne hogy mégse olyan erősek az érzései irántad? "


nem.

tekintve, hogy amikor dac van benne, meg hasonlók, akkor pláne megalázkodásnak venné. és ezzel most pont ezt értem el, hogy ilyet mondtam, hogy akkor el lehet menni.


és volt már dolgom hasonló sráccal anno, ő meg azért nem akart elfogadni, sőt azt sem bánta volna ha szakítunk, mert a haverjai nem fogadtak el. Aztán mégis velem volt kb 3 évet..


a pasiknál ez máshogy működik.

2012. máj. 6. 20:44
 9/22 A kérdező kommentje:

és hogy erőt fitogtat, nekem azért nem tud más lenni, mint "édi", talán egy hülye példával élve:


amikor valakinek van egy kedvenc kis állata, pl cica és az mérges, hát tud rá haragudni az ember?? akkor is csak egy kis szőrmók, ami puffog magában.

2012. máj. 6. 20:47
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem mukodik mashogy a pasiknal.


Ha szeret, akkor kimondja. Lehet, nem annziszor, ahanzyszor, ahogyan szeretned, de nem kockaztatja meg, hogz ezert elveszitsen.


"és volt már dolgom hasonló sráccal anno, ő meg azért nem akart elfogadni, sőt azt sem bánta volna ha szakítunk, mert a haverjai nem fogadtak el. Aztán mégis velem volt kb 3 évet..


a pasiknál ez máshogy működik."


-

Nekem inkabb ugy tunaik, te keresed az olyan helyzeteket es ferfiakat, akik nem becsulnek meg.

Hogy valtoztass ezen? Valtoztass magadon, es keress olyat, aki megbecsul.

2012. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!