Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy szerelmet újra lángra lobbantani?

Figyelt kérdés

Jelenleg együtt vagyunk de mégsem, a "párom" azt mondja hogy nem szerelmes, de lehet hogy az lesz és akkor újra minden lehet a régi... de nem tudom hogy mit tegyek hogy újra megszeressen, szerelmes legyen. Mit lehetne tenni ez ügyben? Mivel lobbantható ez lángra?


26L


2012. jún. 3. 04:34
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

pl úgy hogy bombázóvá sportolod a tested.


én legtöbbször azért ábrándultam ki a nőimből,mert elhíztak,elslamposodtak és túl sokszor kezdték el mondani azt hogy-most nem.

tehát fodrász,szoli,kondibérlet,étrend.

35/F

2012. jún. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
benzinnel!
2012. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez nagyon gáz.

Nem tudom látod-e világosan, hogy milyen helyzetbe kerültél: a pasid közölte, hogy tulajdonképpen nem szeret téged, DE az is lehet, hogy idővel mégis, talán majd egyszer. Vagy nem.

De addig is rajtad a kényszer, hogy _te_elintézd_ hogy szerelmes legyen. Hiába nem lett ez így kimondva, attól még így van.

Mit lehetne tenni? Lelépni, mihamarabb, és keresni egy olyat, aki vagy szeret, és akkor minden oké, vagy ha nem is szeret, megmondja és van gerince szakítani. Ez, hogy lebegteti a dolgokat, az egyik legaljasabb húzás. Ebből te nyertesen soha az életben nem fogsz kijönni. A szerelem ugyanis vagy van, vagy nincs, ezt nem lehet mesterségesen megteremteni, létrehozni, főleg nem egy ilyen mondat után.

2012. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nők azokra buknak kik megalázzál és kihasználják őket. Itt az élő példa!
2012. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen probléma a 4 év alatt, szeretett és szerelmes is volt, tudom. Nem a külsőmmel van baja, mondta is és érzékelem, nem vagyok elhízva sem (igaz alacsony vagyok de a 158 cm-hez 45 kg vagyok, szóval pont okés). Egyszerűen az a baj hogy szünetet kértem múltkor és mikor újra elkezdtük volna az egészet már megtört belül... sajnos ki lehet ezzel is ölni a szerelmet... ezt szeretném csak visszaszerezni, ha lehetséges még...
2012. jún. 3. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
szünet = szakítás egy kapcsolatban. Ez nem egy film amit megállítok mikor ki kell menni a wc-re.
2012. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnos ez van... de a kérdésem nem is erre vonatkozik, hanem hogy mit tehetnék hogy máshogy érezzen...
2012. jún. 4. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Hogy kibe szerelmes az ember sajnos nem válogathatja meg.
2012. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
azóta hogy alakulnak a dolgok? :)
2015. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!