Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a szerelmet ujra lobbant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a szerelmet ujra lobbantani?

Figyelt kérdés

ha mar szeretlek de nem ugy cimu fejezet van?

10eves kapcsolat egy 21hos gyerekkel?


2010. aug. 19. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, talán lehet, ha megpróbálod azt az állapotot visszahozni, amilyen akkor voltál amikor beléd szeretett, ez csak így lehetséges.
2010. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Egy kanna benzin meg egy doboz gyufa.
2010. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is pont erre keresem a választ, mi is 10 éve ismerjük egymást, 5 évet együtt voltunk és most megint együtt vagyunk de most csak szinte szex van közöttünk.

Csak nekünk nincs gyerek...

Szeret de nem tud úgy ahogy régen és nem tudja ezt kezelni...

Nem szerelmes már, 10 év után...

Én próbálok úgy viselkedni mint régen, fel szoktuk idézni a régi kellemes emlékeket, és reménykedek benne hogy egy nap újra megszeret.

Olyan mint régen sohase lesz, azok az érzések elmúltak, átalakultak és a helyébe jött új, szeret érzése, a közös múlt, és az emlékek összetartó ereje.

Szerintem ennyi idő után már nem is érezhet mást és örüljön hogy ez is van, elégedjen meg ennyivel.

Próbálom én is ezt megértetni vele és szinte a lehetetlennel küzdök de tudom hogy van remény.

NEktek összetartó erőként még ott a baba is, akit közösen akartatok és neveltek és ő a legfontosabb.

2010. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rozika10 ***** válasza:
nekem s van egy 10 éves kapcsolatom pár napja ünnepeltünk de nem tudom mi a titok csak azt tudom hogy mindent meg kell tenni egy kis kozmetika egy kis játék az ágyban egy vibrátor valahogy fel kell dobni a kapcsolatot!
2010. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Közel egy cipőben járunk.

Én tegnap ezt az ajánlatot kaptam, és 2 fejezet elolvasása után érzem (persze eddig csak magamon) a jótékony hatását. Vedd meg, olvasd el, tartsd be a szabályokat. Egy 40 napos "túra", hidd el érdemes lesz.


[link]

2012. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!