Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy olyan lánnyal, akinek sok tetkója van? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 3. 12:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Simán. Nem zavar.
2012. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 -=Koldus=- ***** válasza:
27%
Hát a linkelt kép alapján azt mondom nem. Nincs bajom a tetkókkal, de az efféle színes és "igénytelen" tetoválások nagyon nem tetszenek. Legalább is számomra igénytelen.
2012. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem és nem. Kifejezetten tetoválás ellenes vagyok.
2012. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Isteni melleid vannak kérdező :D
2012. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Első, köszi szépen a választ. :)


Második, ez miért "igénytelen"? Pont attól jó, hogy színes. Na mindegy, mondjuk ízlések és pofonok, csak nem értem, hogyha amúgy nem zavar a tetkó, akkor azzal mi bajod, ha színes...


Harmadik, neked is köszi, hát vannak ilyen emberek, akik ellene vannak, bár szerintem ettől semmivel sem lesz kevesebb valaki, de persze megértem, ha van, akinek ez nem jön be.


Negyedik, neked is köszi a választ, bár nem tudom, hogy ezt honnan tudtad megállapítani, amikor a kép háttal készült! :D :D

2012. jún. 3. 12:29
 6/28 -=Koldus=- ***** válasza:
Nekem a hagyományos tetkók tetszenek, a színesek abszolút nem. Nem igazán tudom megmagyarázni, egyszerűen csúnyának látom őket. A másik, hogy az ilyen koponya, meg virág motívum sztem tök bénán mutat. Nem igazán illik össze. Egy lányon meg pláne nem mutat jól.
2012. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%

Persze. Nem zavarna, én is szeretnék majd valamikor.

(Nekem ez a tetoválás nem tetszik, de most nem ez a kérdés :) )

2012. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

még annyi hogy ha valaki szeret, nem a tetkóid miatt nem fog nem szeretni. Tudom, és a legtöbb nethez értő tudja hogy most egyedülálló vagy.

Szóval vannak facebookon publikus képeid, azokat láttam és én egy kedves aranyos lánynak látlak, nem olyannak aki mindenkivel g3ci. Hiába hogy "rocker?" vagy, meg skrillex hajad van :D


negyedik voltam.

2012. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

hát ez a tetkó nekem se tetszik

olyan összecsapottnak tűnik, van rajta csomó motívum de nem összefüggő...

2012. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

A sok tetkó nem akadály.

A koponya amúgy nem tetszik a virág szemekkel meg a mosollyal.

2012. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!