Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrülten hiányzik, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

egy hónapja szakítottunk, jól viseltem, de nemrég összefutottunk és beszélgettünk, azóta bőgök úgy hiányzik. Hirtelen rájöttem h mennyire unalmas az életem nélküle, akikre azt hittem h barátaim csak haverok, rajta kívül senki nem ért meg igazán, ő jobban ismer bárkinél, csak erőltetem h jól érzem magam és király az életem de egy sivár tengődés hiába szervezek ezer programot és mosolygok üres vagyok..tudnátok egy kis lélekerősítőt írni? Az a legnehezebb h tudom h nem szabadna vele újra összejönnöm és túl kell lépnem mert nem hozzám való. mégis fáj

20L


2012. jún. 3. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha keresnél egy olyan partnert, aki hozzád való?
2012. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak magadat nyugtatod azzal hogy nem hozzád való.Ha ennyire szereted,akkor lehet beszélned kellene vele.
2012. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem, az egy éves kapcsolat kb felétől mindig volt egy érzésem h csak lehúz de nem vallottam be magamnak...
2012. jún. 3. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne feledd az idő megold mindent!
2012. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!