Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elfelejteni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni? Nem szeretnék beleszeretni!

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb fiúbarátom kezd megtetszeni nekem. Voltatok már hasonló helyzetben? Hogy tudnám kiverni ezt teljesen a fejemből?? Nem szeretném elrontani a barátságunkat, és egyébként sem hiszem,hogy ő szeretne bármit tőlem...

Köszi a válaszokat: egy 16 éves lány


2012. jún. 3. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
megoldás: baráti szex
2012. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig rákoncentrálok a hibáira pl. milyen alacsony, de hülyén nevet...:)Nálam nagyon hamar beválik, és nincs tökéletes ember.
2012. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.: én kapcsolatot szeretnék mindenképpen. nem csak szexet.

2.: köszönöm, megpróbálok én is így tenni:)

2012. jún. 3. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megmondanád neki,hogy tetszik? Lehet jobb dolog sülne ki a barátságnál.:)
2012. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De tudom,hogy nem tetszek neki:/ Egy a baráti társaságunk és az ő legjobb barátja mindig mondja,hogy mennyire összeillenénk...ő meg olyan rondán szokott akkor ránézni...:D
2012. jún. 3. 22:27
 6/6 anonim válasza:
Attól h az olyan jellegű beszólásokra "rondán szokott nézni", még nem biztos h valójában nem jössz be neki szivem. :DD
2012. aug. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!