Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám őt elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám őt elfelejteni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 hónap szünetet tartunk a kapcsolatunkban,de én már sejtem,hogy nem akarja velem újrakezdeni,mert már találkozgat egy másik sráccal. Még mindig szeretem és megőrülök amikor arra gondolok, hogy egy másik fiúval van. El akarom felejteni őt, de egyszerűen nem tudok továbblépni. A kapcsolatunk majdnem 4 évig tartott.
2012. máj. 31. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg töle mi a szünet oka probáld rendberakni a kettötök dolgát ha még lehet ha pedig már késö akkor bizony el kell engedned és el kell kezdened továbblépni
2012. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van egy tök jó film Egy makulátlan elme örök ragyogása. ez tökre ide illik. gyorsabban túl leszel rajta ha nem akarod elfelejteni hanem régi szép emlékként kezeled a történteket... így se lessz könnyű. én kb másfél 2 éve szakítottam exemmel de a legapróbb képkockákig letudom bontani a kapcsolatunkat de már nem akarok vele újra kapcsolatot szóval túltettem magam rajta. ha el akarod felejteni tuti hogy vagy megkeseredsz vagy 1 örök életre belevésed az eszedbe őt
2012. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha menni akar, el kell engedned :(

Nehéz lesz, biztosan nem fogod tudni egyhamar elfelejteni ( azt nem is fogod lehet soha), de lassacskán múlni fog a fájdalom. Ne gondolj arra, hogy mit csinál most. Keresd meg azokat a dolgokat amiket szeretsz csinálni, találkozgass a barátaiddal, az segíteni fog. Aztán lassan túl leszel rajta.

2012. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is voltam már így. :(( Majdnem egy év volt, míg elfelejtettem. De ez az én hibám is volt, mert bezárkóztam, nem jártam társaságba stb. Aztán mikor egy év után elmentem, máris azonnal jobban lettem. Bánom, hogy egy évet fecséreltem az önsajnálatra, meg a reménykedésre. :(
2012. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
menj el qrvázni...
2012. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: marha nagy ötlet...

Többiek: köszönöm a tanácsokat, próbálom megtartani, de a barátok sem tudják visszaadni (jelenleg) azt a boldogságot, amit vele éltem át. Próbáltam másfelé is nyitni de nem megy. Amúgy barátnőm azt mondta csak úgy szeret engem mint egy barátot... De egyik napról a másikra? Merthogy ez történt...

2012. jún. 1. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!