Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tehetek annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tehetek annak érdekében, hogy bátrabban tudjak viselkedni azzal a fiúval, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Valami eredeti választ várnék, nem azt, hogy "mosolyogj, légy nyitott" stb. ezek elég sablonosak.

Olyasfajta tanácsot adj, amitől BÁTOR leszek és kezdeményezőképes!

Köszönöm.


2010. márc. 29. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit érdeklődj a srác felől, hogy mit szeret stb. Ha felkészült vagy, akkor az ad némi magabiztosságot is, és nem kell félni, mi pasik jámbor teremtmények vagyunk.


üdv

2010. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mosolyogj, légy nyitott.

De tényleg, most azt várod, hogy más legyen helyetted bátor és kezdeményezőképes? Te meg Másolás/Beillesztés?

Nem adj, hanem kérek ...

13 éves zizi szint ...


32/F

2010. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igyál egyet, vagy valami más hangulatfokozó. csak mértékkel, és csak alkalmanként (legelőször egy kicsit és csak annyit, hogy beinduljon a dolog) Viszont tényleg csak mértékkel, mert nem bátrabban fogsz viselkedni, hanem hülyébben. Egyébként inkább a fentit ne fogadd meg.


Próbálj meg egy kicsit ellazulni, relaxálni közvetlenül mielőtt beszélsz a fiúval. A lényeg, hogy ne görcsölj! Talán az segít. Egyet ne tegyél! Ne küldj mást magad helyett!!!

2010. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és mond meg neki, hogy félsz tőle. Ez fog akkora adrenalinlöketet adni, hogy az ez után következő beszélgetést a kisujjadból rázod ki.
2010. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gumibogyószörp
2010. márc. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Noss!


Állj a tükör elé és mondogasd magadnak, hogy szép vagyok, vagány vagyok, tökéletes vagyok, és kemény vagyok, és születésem óta kész vagyok!


És ne úgy menj oda a pasihoz, hogy húúha vajon mi lesz meg mi lesz ha nemet, mond hanem, menj úgy oda hozzá, hogy ő is csak egy pasi, de én jobb vagyok, és határozottabb, és ha nem jön össze sz*rok rá!!! :)

2010. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utsó válasz az igazi, nagyon kösziii Neked a megértést! Puszi
2010. márc. 30. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!