Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene viselkednem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal és barátjával megyünk bulizni. Velünk jön még egy közös ismerős nő (akik úgy néz ki összejönnek az említett baráttal) és a nő legjobb barátnője. Akivel ki nem állhatjuk egymást. Pontosabban ő utál engem,(össze akart jönni párommal és nem akarta felfogni, hogy páromnak csak én kellek.) Ahol csak tudott keresztbe tett nekem, megalázott és kritikán alul viselkedett velem.

Én olyan típus vagyok, aki nem felejt. Nálam leírta magát és eltudom képzelni, hogy mivel ilyen helyzetbe került, majd velem fog jópofázni és úgy fog tenni, mintha semmi nem történt volna köztünk.

Ráadásul elég messze is megyünk, több óráig egy kocsiba leszek vele. Én nem tudom megjátszani magam és jó pofizni sem tudok. Már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy ő is velünk jön. Már arra is gondoltam, talán én nem megyek el.

Így nem fogom tudni jól érezni magam.

Nem tudom megoldani, hogy a nő ne jöjjön, pedig már mindent elkövettem. Pofátlan és közönséges is.

Az egész bulimat el fogja rontani. Mit csináljak? Adjatok tanácsot!


2012. máj. 24. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ne menj. Ha tényleg nem tudod visszatartani az ellenérzéseidet, akkor ne rontsd el a többiek buliját.
2012. máj. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És hagyjam, hogy párom egy kocsiba utazzon azzal a nővel, aki össze akart jönni vele??? (Plusz egy összejövőben lévő párocska?)

Nem arról van szó, hogy nem bízom páromba, de nem lenne egy nyugodt percem se, azt biztos! Ha már csak abból indulok ki, hogy tudom milyen gátlástalan az a nő?!

2012. máj. 24. 00:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt semmiképp se tedd meg,hogy nem mész el!!!Vagy ne menjen a párod se!Menj el! Kapd be a leszarom tablettát és érezd azért is nagyon jól magad!A PÁRODDAL! Hidd el ettől jobbat nem tehetsz! Nem beszélve arról,hogy neki nagyon jó estét csinálnál ha nem mennél el hiszen tudná,hogy miatta és őt ez jó érzéssel töltené el.
2012. máj. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És az nem lehet, hogy te és a párod külön mentek a buliba, a nő meg a párod barátja megint külön? Oszt'jónapot.
2012. máj. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne filózz ennyit ezen :). Egyszerűen csak nézd levegőnek (szó szerint), az fogja a legjobban bosszantani.
2012. máj. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Légy őszinte pároddal. Mond el neki, hogy Te így nem akarsz ott lenni, csináljatok más közös programot a buli helyett. Gondolom nem az évszázad buliját hagynátok ki.
2012. máj. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hallod, én csakazért is elmennék buliba, párod haverja hadd szedje fel a csajt te pedig tüntetően foglalkozz a pasiddal egész este a nő szeme láttáre és ha csak ő látja, nézz rá gúnyosan, hogy na Ő nem lett a tiéd. Főjön csak a saját levében, ti jól érzitek magatok, haver is becsajozik a nő meg oldja meg.
2012. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tervezz valami közös programot kettőtöknek,és akkor nem kell buliba menni.A másik két embernek meg nem kell segítség ahhoz,hogy összejöjjenek.A nőcske meg nyílvánvaló,hogy azért megy,hogy neked odafűtsön...
2012. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem mennék.

Felnőtt vagyok, saját akarattal, ha tudom hogy nem érezném magam jól egy bulin mert lesz ott olyan személy akit nem bírok, hatlovas szekérrel sem lehetne elrángatni. Nem vagyok mártírtípus, nem mennék el.


Ha a párom akar, elmehet simán, de ha én nem megyek ő sem menne, ismerem. Inkább csinálnánk ketten valami jót :)

De ha el is menne nélkülem, akkor sem idegeskednék, mert most őszintén: kit érdekel hogy lesz ott összejövő párocska, meg gátlástalan nő? A párom akkor sem jönne össze vele.


Nem kell ezen ennyit nyaralni..ha nem akarsz, ne menj. Ha félted a párod, akkor miért is beszélünk bizalomról? Azt hiszed, azért mert a nő gátlástalan, majd a párod alá fekszik suttyomban? Ugyan..

2012. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!