Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ebben a helyzetben? A többi bővebben:

Figyelt kérdés

A szerelmem férjnél van, együtt is élnek, de csak a gyerekek miatt, amúgy utálják egymást. Hamarosan válnak(remélem).

A kérdésem: Külön alszanak, és ahol a szerelmem alszik a szobában az ágyával szemben lóg az esküvői képük. Eleinte csak megkérdeztem az minek oda, azt mondta nem foglalkozik vele, kértem vegye le, erre több verzió volt, a gyerekek összetörik, nem foglalkozik a képekkel, az emberekkel inkább, a házhoz tartozik, majd ha mi máshol lakunk ott más kép lóg a falon. Ezen többször össze vesztünk, mert nekem nagyon furcsa volt ez az egész. Később azt mondta levette, skypon megláttam, hogy a falon van. Most azt mondja tényleg levette, de azóta csak a másik szobából videócsetelünk. Szinte biztos, hogy visszarakta. Tudom, hogy a kép semmiség magához a férjhez képest, mármint attól fontosabb lenne megszabadulnia. De ezt a kép dolgot akkor sem tudom hová tenni. Persze már kérdeztem, hogy mit szólna, ha a hálószobámban a volt barátnőm képe lógna, azt mondta kivágná onnan. Akkor miért nem érti, engem miért zavar, és mi lehet a valódi oka hogy nem veszi le. Talán az esküvő amire szívesen emlékszik, vagy a házasság szép évei? De most ki nem állhatják egymást, és mi van az én érzéseimmel? Tényleg akkora dolgot kértem?


2012. máj. 19. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés ismerős, nem kérdezted már meg egyszer?
2012. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
miért kavarsz nős férfival?
2012. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de már egyszer kérdeztem, csak két választ kaptam, és nem nős férfival, hanem férjezett nővel "kavarok". Bocs, hogy nem tartom be a tudatos párválasztás bigott szabályait, de ebbe a nőbe szerettem bele, és ez a házasság, csak papíron létezik.
2012. máj. 19. 20:04
 4/18 A kérdező kommentje:
36f
2012. máj. 19. 20:05
 5/18 anonim ***** válasza:
"A szerelmem férjnél van.." ha valaki férjnél van,akkor nem pasi az illető második válaszadó:D
2012. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Most miért baj, hogy fent van a falon? Nekem nem lenne baj. Persze kicsit zavarna, de nem kerítenék neki nagy feneket... Nem a képen múlik, hogy szeret vagy nem..
2012. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A lényeg a lényeg, ebből sok jó nem fog születni, mert valamiért nem hajlandó azt a képet levenni. Nem hagyja hidegen a "férje" . Egy tipp: a helyedben megkérdezném tőle hogyha arra kerülne sor hogy kibékülnek a férjével kit választana. Ha erre válaszol akkor benne van a válasz is. Az is lehet hogy a kép csak egy fontos emlék neki.
2012. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 szamóca.. ***** válasza:

szóval megdugtad a pasi ágyában, a közös fényképük alatt, úgy,hogy a gyerekek a másik szobában aludtak (ha csak képletesen is).

na ez az, amikor tulajdonképpen nem veled van problémám, de gondolkodj kicsit: ha a nő elméletileg csak a gyerek miatt van az apjukkal, az egy dolog, még hihető is habár baromság. De hazavinni egy másik pasit nem épp a szülők gyöngyére hajaz, úgyhogy nem is a kép miatt, de valószínűsítem hogy nem csak a gyerekek miatt nem válik.

mi van a te érzéseiddel? hát, szeretőnek lenni nehéz dolog lehet, ugyanis úgy látszik még mindig csúnya hátrányban vagy.

2012. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hol tart a válásuk? Tud rólad a férje?
2012. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tud rólam a férj, és nem érdekli, már tuti nem fognak kibékülni. A válás sajna sehol, csak elméletben.

Nem dugtam meg a férje ágyába, az undorító lett volna, de ott igen ahol ő alszik, ahol a kép is van, egyszer, nálam szoktuk csinálni. Ami fura, hogy akkor fel sem tűnt, csak később, amikor valamiért átmentem.

2012. máj. 19. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!