Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnap szakitott,egy butaság miatt,vagyis sokminden összejött,és azt mondja legyünk barátok,de én szeretem,és soha nem tudtam volna lemondani róla,nem állt szándékomban soha se szakitani vele.Most nagyon elhatározott,de nem igaz hogy nem szeret egy kicsit sem,szerintem hirtelen felindulás.Szerintetek mit csináljak?3nap múlva lettünk volna egy évesek,és gondoltam most hétvégén beállitok hozzá egy csokor virággal meg még valami aprósággal és úgy kérek bocsánatot,csak attól félek hogy befogok égni.Szerintetek?Köszönök minden normális választ.
2012. jún. 4. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hívnak véletlenül patriknak?
2012. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon tudunk segíteni ha nem tudjuk, hogy hány évesek vagytok és mit csináltál?
2012. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk,nem Patrik vagyok :)
2012. jún. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!