Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza szerezhetem még őt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szerezhetem még őt? Folyt. Lejjebb 18/L

Figyelt kérdés
Elég érdekes történet: fél évet jártam a barátommal, ő 17 én 18 éves vagyok, megvolt minden ami csak egy párkapcsolatban történhet 2 emberrel... minden tökéletes volt. Nagyon szerelmes voltam és ő is nagyon szerelmes volt, soha nem volt még ennyire és ebben biztos is vagyok :) Így volt ez körülbelül 1 héttel ez előttig :/ .. 1 héttel ez előtt elkezdett hanyagolni, sokkal többet volt a barátaival és focizott (profi focista) mint h velem lett volna, magyarázat erre az volt h nem szeretné elhanyagolni a barátait..:/ ezt szóvá is tettem! Ez biztos nem tetszett neki :/ 2 napja viszont azzal jött, hogy fejezzük be , mert én megváltoztam és elűztem a tüzet.. :(ez úgy ért mint egy ágyúlövés :S persze elkezdtem könyörögni h ne tegye ezt! De hajthatatlan volt aznap! 1 napja találkoztunk beszélgettünk és megbeszéltük , h nekem is voltak problémáim ezért voltam kicsit ingerlékeny és érzékeny, de próbáltam mondani h visszaváltozok, de nem kaptam esélyt... megbeszéltük h barátok leszünk, mivel 1 suliba járunk :) így legalább a közelemben lehet ..megbeszéltük h legjobb barátok leszünk , jóban rosszban egymás mellett, ez egy darabig jó de nekem Ő nem csak így kell, mert nagyon szeretem!! Vélemények? korokat pls :) 17/L
2011. ápr. 10. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A pasi egyértelműen közölte, hogy ennyi vége. Tényleg képtelen vagy felfogni?
2011. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
képzeld el h képtelen :D egy szerelem nem múlik el egy fiú számára egyik napról a másikra.. sztem ezt már ti fiúk is tudjátok :)
2011. ápr. 10. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek már vége. Tisztességesen, egyértelműen megmondta. Ne emészd magad, ne próbálkozz, mert csak rosszabb lesz. Keress új kapcsolatot.
2011. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

17.09 vagyok



25/F

2011. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Nem egyik napról a másikra múlt el, csupán most közölte neked...:(

Sajnos már nem érdekled olyan szinten. Már nem találja meg benned azt a nőt, aki kell neki.

2011. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt lány vagyok, csak van bennem annyi tartás, hogy nem könyörgök egy olyan pasinak, aki már kidobott. Sőt, semilyennek.

Utolsónak igaza van.

2011. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!