Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szerezhetem-e ezek után a szeretett volt nőmet?

Figyelt kérdés

Tisztelt Hölgyek és Urak ! Biztos elérkeztetek már ti is egy olyan fejezethez az életetek folyamán, hogy álmaitok nője/pasija gondol egyet és azt mondja nektek : Szakítok...

Ez történt januárban velem is, 1 héttel a születésnapom előtt, szép volt. Exemmel 2 hétig nem beszéltünk, majd tesója facebookján váltottunk pár szót, mivel megkerestem. Lehet, hogy itt kúrtam el az egészet.:) Aztán csinált egy kamu-facebook profilt. ismerősnek jelölt, chateltünk. 1-2 hétig ment a dolog, aztán egy veszekedés közepette megint tiltva találtam magam.Elfelejtettem az elején, hogy Ő engem facebook profiljáról letiltott, msnről letörölt...:D

Aztán teltek a napok, gondoltam felhívom, hátha visszavesz msnre mert jó ötletnek gondoltam, hogy újra beszélünk és tudunk normálisan kommunikálni. Nagy könyörgések árán visszavett, ja. Aztán majdnem minden nap beszéltünk msnen, nem mondhatni, hogy nyugodt hangvételű beszélgetéseink voltak. Sokszor vitáztunk, veszekedtünk. Március 14én este volt egy robbanás : olyan szinten összevesztünk a semmin végülis, hogy letörölt msnről megint, facebookon január óta tiltva voltam. Okés, másnap írtam neki egy szép smst, hogy "sajnálom a tegnapit,én voltam a hülye,de sok a gondom meló, a kutya beteg, vizsgák stb. Nem hiányzik ez, pont úgy ahogy neked sem, nincs erőm, energiám ilyesmire. én most elköszönök, mert így lesz jobb mindkettőnknek, ha szeretnél látni majd írj. Részemről nincs harag. puszi" Rá 4 napra feloldotta a tiltást facebookon, felköszöntött. Pár mondatot dumáltunk, hogy a cuccainkat vissza kéne cserélni, mindegy, ez külön történet. utána már nem sokat,időközben ismerősnek jelölt. Kiderült, hogy randizott egy másik sráccal; ennek ellenére bennem semmi féltékenység nem volt, nem foglalkoztam a dologgal. 1 hét után kirakták facebookon ,hogy egymással vannak kapcsolatban. :D Én mosolyogtam, végülis öröm volt bennem, hogy talált magának párt utánam, de tényleg. :)

Aztán sérelmezte mindezek után azt, hogy ha rámírt, akármilyen lenéző, senkiházi hangvétellel, én nem álltam vele szóba, vagy ha netán szóba álltam vele, csak 1-2 szóval válaszoltam, nem kerek egész mondatokkal. Ezt egy idő után megelégelte és törölte magát !!! iwiwről !!! meg hogy letilt hogy még a nevével se találkozzak sehol a büdös életben. Holott egy árva rossz szót nem szóltam neki az utóbbi időben :DDD

Aztán nem bírta ki 1 hétnél tovább, zaklatott smsekkel hogy adjam oda XYnak a cuccait, majd ő leviszi és találkoznak, majd Exem is átadja XYnak a cuccaimat.

Aztán amikor egyik vasárnap reggel arra ébredtem, hogy kapok smst tőle, hogy ezt így megírta konkrétan, na akkor írtam neki facebook üzit, mert idővel MEGINT feloldotta a tiltást. Annyit írtam neki, hogy :

kár ez a hozzáállás.neked pár forint az utiköltség. kifizetem a felét, és viheted a cuccaid. Ha .....en sétálgattál arra, akkor igazán megengedhetnéd magadnak, hogy találkozzunk. én nem haragszok, az meg hogy te mit gondolsz, nem az én resortom. puszi [:)]


Na ez megindított valamit benne, hosszú idő után újra bírtunk normálisan dumálni. Megbeszéltük, hogy lejön a cuccaiért. Itt még említette a mostani pasiját, de figyelmen kívűl hagytam kb.

És tegnap is sikerült beszélnünk, elég furcsán jól sikerült kihozni a beszélgetést úgy, hogy már fel sem hozta a barátjának a nevét. Kérdem én : aki volt már hasonló helyzetben, az lát valamennyi esélyt egy újrahódításra?



2012. ápr. 24. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is bocs, de adj hálát az égnek, hogy valaki egyáltalán végig olvasta ezt így :D Bocs de ez tényleg sok, ennek ellenére, vettem a fáradtságot és végig olvastam, ha így reagál az úgymond le..arom stílusodra, akkor szerintem van esélyed vissza szerezni, csak Te ne keresd, kerüld a kontaktust, ha kell Neki valami úgyis keres, pláne a történtek után. Ne támadd vagy ne is említs olyat Neki amit támadásnak vehet, akár egy kicsit is! Aztán majd alakul.
2012. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tényleg sorry a hosszú terjedelem miatt, de csak így érthető a dolog és még így is butítva van.


Amúgy mondták már nekem, hogy abszolút ne foglalkozzak a mostanijával. Ezek szerint csak van benne valami :)

2012. ápr. 24. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Valaki légyszí foglalja össze max. öt mondatba. Köszi.
2012. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szakítottunk januárban. újra felvettük a kapcsolatot 1 idő után, sikertelenül. Békénhagytam, megkeresett. Majd később bepasizott, én ezt figyelmen kívűl hagytam, hagyom és fogom is. Mostanában újra normálisan tudunk dumálgatni. Hamarosan lefog jönni a cuccaiért, magyarul találkozunk. :D
2012. ápr. 24. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeret még, csak komolytalan. Hagyd, hadd éljen.
2012. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha találkozunk, full semleges legyek gondolom :D
2012. ápr. 24. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!