Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt egy fiúval aki nagyon messze lakik és azt mondja őt szereti, hogy engem már csak barátként. Szinte fél éves kapcsolat volt. Mit csináljak hogy szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
messze lakik a barátja=> neten tartja nagyrészt a kapcsolatot vele=> szedd szét a netkábelét mint floppi a lábtörlőt
2010. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fél év semmi. Legyen méltóságod.
2010. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pffff... kis pitsa lehet...:/

sztem ne próbáld vissza szerezni, annak a csajnak vagy a pasi pénze kell, vagy beetette vmi dumával. a csajszi úgyis meg fogja szívni, mert a csávó messze van, és nem valószínű hogy így működni fog köztük, sőt sztem kihasználja a csajt, utána eldobja....

hidd el a csaj 1 hónapon belül könyörögni fog neked, hogy vedd vissza, és ha te papucs vagy, és kell egy ribi, akkor visszaveszed.

22/L

2010. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!