Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség. Távolság. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség. Távolság. Van esély? :s

Figyelt kérdés
megismerkedtem 1 fiúval csak az a baj h 4 év korkülönbség és 62 km választminekt el:S vajon összejöhet?:S
2009. aug. 3. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglátásaim szerint ha 14 évnél idősebb vagy, akkor a korkülönbséggel semmi probléma, viszont a távolság már egy kicsivel nagyobb problémát jelent. Ha elkezdtek járni, milyen sűrűn tudnátok találkozni? Ha havonta 1-2 alkalom akad rá, akkor akár össze is jöhet, feltéve, ha komolyan gondoljátok. Ha viszont nagyon ritkán látnátok egymást, akkor az msn nem kelti életre a kapcsolatot, sajnos.:-(
2009. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen összejöhet főleg ha már nem vagytok gyerekek de ha türelmesen és kitartóan vártok és szeretitek egymsát akkor ha elég idősek vagytok majd az egyikőtök odaköltözik a m ásikhoz . Sztem összejöhet :) sok siekrt:)
2009. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát 15 vagyok .és köszönöm a tanácsokat:)(L)
2009. aug. 3. 16:55
 4/7 A kérdező kommentje:
és hát nemtudom pénztől is függ mert a vonat ojan 1200 ft körül van oda vissza:S:S
2009. aug. 3. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4 év korkülönbség és 62 km távolság? Hát mindenesetre jobb, mintha fordítva lenne :)
2009. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 4 év semmi szerintem ,ha szeretitek egymást igazán :)

Én 18 vagyok a barátnőm 15 és kb. 70 km van köztünk és kb. 2 hetente 3szor talizunk. De suli időben gondolom ez csak heti 1 lesz ,de szeretjük egymást nagyon és meg fogjuk oldani. Aztán majd úgyis jönnek,hogy szünetekben és hétvégente átjöhet stb stb. Szerintem meg lehet oldani ,de CSAK ha nagyon szeretitek egymást.

2009. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és igen ,majd egyszer az egybeköltözés is :)
2009. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!