Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Küzdjek érte?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Küzdjek érte? Lenne értelme?

Figyelt kérdés
Van egy lány ,akivel összejöttem és jól működött a dolog,de azt mondta,hogy még nem érez irántam semmit és így szakítottunk.Én már beleszerettem.Nem sokat voltunk együtt,mert ő még nem érzett semmit.Szeretné,ő is nagyon a kapcsolatot,csak bizonytalan és érzelem mentes.Én még küzdenék érte nagyon,hogy ne adja fel,mert hátha jön valami szikra,ami beindítaná az érzelmeit.

2012. jún. 4. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Légyszi áruld el hány éves vagy!

Amúgy szerintem amíg van erre energiád,küzdj!

Rengetegszer előfordul hogy nem feltétlenül az érzelmek hiányáról van szó,csak arra hagyatkozik.Lehet hogy valami apróság,hiba bántja amit ha kompromisszumokkal ki tudtok küszöbölni,tök jól meglesztek,szóval míg úgy látod menthető a dolog,hajrá!

2012. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lépj tovább!Annyi jó lány van még.
2012. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) 18éves vagyok
2012. jún. 4. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!