Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi baj lehet ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi baj lehet ezzel a pasival? A többi lent.

Figyelt kérdés

Szereti a romantikát, verseket ír. Hűséges, ha tetszik neki valaki, akkor csak ő létezik számára. Csak komoly kapcsolat érdekli, és őszinte. Minden szituációban meghallgatja a lányt, és bármiről, amiről éppen szó van, a lánnyal együtt örül, vagy épp lesz kedvtelen, vagy ad tanácsot.

Külsejére még nem volt panasz.

Igaz, nem egy érdekes pasi. Vagyis, egy ún. rosszfiú biztos izgalmasabb. Ugyanakkor kreatív, és teljes mértékben romantikus meglepetéseket talál ki a hőn áhított hölgy szívének megdobogtatására.

Azonban magányos, és soha nem volt még egy normális kapcsolata sem:S. Elvárásai nem nagyok, csak szeresse valaki, és figyeljen rá!


2012. jún. 5. 09:25
1 2
 1/20 anonim válasza:
gondolom magadról írtál. hány éves vagy?
2012. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kezdj fiatalabbal, náluk annyi elég, hogy verset írsz.
2012. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Sztem az a baj vele, hogy : Szereti a romantikát, verseket ír. Hűséges, ha tetszik neki valaki, akkor csak ő létezik számára. Csak komoly kapcsolat érdekli, és őszinte. Minden szituációban meghallgatja a lányt, és bármiről, amiről éppen szó van, a lánnyal együtt örül, vagy épp lesz kedvtelen, vagy ad tanácsot.

Külsejére még nem volt panasz.

Igaz, nem egy érdekes pasi. Vagyis, egy ún. rosszfiú biztos izgalmasabb. Ugyanakkor kreatív, és teljes mértékben romantikus meglepetéseket talál ki a hőn áhított hölgy szívének megdobogtatására.

Azonban magányos, és soha nem volt még egy normális kapcsolata sem:S. Elvárásai nem nagyok, csak szeresse valaki, és figyeljen rá!

2012. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom, hogy a környezetemben közel-távol nincs ilyen pasi.
2012. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Néha úgy érzi az ember, hogy nem nagyok az elvárásai, miközben valójában még ha nincs is tudatában senki nem "elég jó "neki... nem lehet, hogy erről van szó? Ez nem baj, nyugodtan érezheted, hogy még nem volt számodra megfefelelő lány, csak megvannak a hátrányai is, amiket már tapasztalsz. De lehet, hogy bár sok jót írsz magadról, ami tényleg bejön a lányoknak, vagyis azt hiszik, hogy bejön...aztán ha ilyen férfi van mellettük, azon eluralkodnak, mert nincs aki "kordában tartsa őket":) Nőként írom ezt:) Vagy az a baj, hogy ennyire tisztában vagy az erényeiddel... az sem mindig szimpatikus...
2012. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hú, már a kérdéseben az áll, hogy aki csak szóba áll veled, azt megfojtod a nyomulással. mint a foxi kutyák, akik annyira örülnek a gazdának, hogy nem tud tőle lépni az ember. és addig ugrál az ember lába körül. amíg bele nem rúg, agy k nagyot, s aztán meg még ő van megsértődve.

Sokszor észre sem veszik, de a szingli fiúk megfojtanak a nyomulásukkal. Általában rettegnek, hogy egy percig csend van, és hülyeségekről beszélnek, ha tíz percig kedves vagyok hozzá, már nem engednek haza sem egyedül.


Ha van barátnőd, sokkal nyugodtabb vagy, nincs elkeseredett nyomulás, plusz, nyersz egyfajta önbizalmat, ami mindennél vonzóbb.

2012. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

*Elvárásai nem nagyok, csak szeresse valaki, és figyeljen rá!


= Szeretet- és önbizalomhiányos, mindenre ész nélkül bólogat, csak hogy elfogadják. Egyéniség nélküli bábu, olyan, mintha káposztalé lenne a fejében - mert olyanná akar válni, amiről azt gondolják, hogy elvárják tőle.

Én biztos nem akarnék olyannal lenni, akinek nincsenek elvárásai, és nem azér van velem, mert szépnek/jónak/okosnak lát, hanem azért, mert neki aztán tök mindegy, csak legyen valaki.


Tisztába kéne jönni önmagával, rájönni, milyen társra vágyik, némi önbecsülésre szert tenni és egyértelművé tenni, hogy ha ad valamit, akkor azzal egyenértékű dolgot vár cserébe, ha becsül, becsüljék, ha szeret, szeressék. Itt nem arról van szó, hogy ezek magas vagy alacsony elvárások, hanem arról, hogy 2 ember között csak akkor lehet kiegyensúlyozott, jó kapcsolat, ha adok-kapok van.

2012. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A barátomat én is előbb elfogadtam olyannak, amilyen, és csak utána jöttem rá, hogy a korábbi elvárásaim 90%-át teljesíti a személyisége.


Ne legyél túl kedves, tenyérbemászó, mert az nagyon műnek tűnik. A jellemzés alapján azt mondanám, hogy na ilyen egy legjobb barát vagy egy meleg barát. Az, hogy mindig meghallgatod egyrészt nonszensz, másrészt egy rejtett tulajdonság, aminek akkor kell kijönnie, amikor már sokat beszéltetek, nem ezzel kéne eladnod magad. Amúgy ha szeretsz valakit, persze hogy meghallgatod...

2012. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Szó nem volt itt megfojtásról. Úgy tartom, hogy nem csak párkapcsolat van a világon, hanem barátok, munka, stb.

Tehát, az alap dolog, hogy ha az adott illető elmegy szórakozni a barátaival. A párkapcsolat mellett tartsa fent a baráti kapcsolatait is. Nem korlátoznám.

A "nincsenek nagy elvásások", ezt pedig úgy értettem, hogy nem ideál alapján választok partnert, hanem aki "megfog".

2012. jún. 5. 10:14
 10/20 anonim ***** válasza:

Abszolút szimpatikus vagy a leírásod alapján.

Vőlegényem is pont ilyen, és nagyon szeretem.

Legyen kicsit több önbizalmad, és ne keress görcsösen nőt. Jobb tanácsot nem tudok adni.

2012. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!