Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem müködik valami miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem müködik valami miatt a szex az hosszú távon megöl egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az én esetem az hogy barátnömmel mindketten szüzek vagyunk.

Egymással akartuk/juk elveszteni, de többször nem sikerült a tényleges behatolás. (sok volt a stressz, v nagyon fájt neki és megsajnáltam-igen amatőr vagyok) szóval aztán már nagoyn \'\'ráparáztunk\'\' a dologra, és eléggé félünk tőle. Főleg hogy mostanába kevés indőnk volt egymásra...

Több ilyen nem sikerült alkalom után ugy feküdtünk le egymás mellé hogy tudjátok röpködtek a pillangók a hasunkba... amikor érzitek hogy feszkó van közöttetek...


2009. júl. 2. 00:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%
hát sztem konkrétan előre nembeszéljétek meg, mert akkor végig feszengeni fogtok, és nemfog összejönni. egyszerűen kezdjetek el pettingelni, és mikor nagyon egymásra kattantatok, szóljál neki, h akkor mehet?:D
2009. júl. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom az ujjazós ötletet, mert kiszárítja a puncit és akár fel is sértheted véletlen.
2009. júl. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
A szüzesség elvesztését nem lehet beprogramozni. Inkább a zavartalan együttlét legyen a cél. Hogy azon belül mi sikeredik, legyen az alkalom szüleménye. Csak ami jólesik. Azonban gumi legyen kéznél. A petting pedig legyen együttes, vagyis egyidejűleg simogassátok, ingereljétek egymást, ne külön-külön (persze így is lehet, de ne mindig). Az angolozást ismeritek? Lány háton, lába válladon, a péniszedet az ajkak között mozgatod ezzel ingerelve a csiklót. Ha már elég nedves és akarja lehet a hüvelybe is próbálni, de nem erőltetve. Ha nem megy, újra angol, majd hüvely, és így tovább. Egyre beljebb és beljebb fogsz jutni, és észrevétlen azon kapjátok magatokat, hogy közösültök. Türelem!
2009. júl. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne beszéljétek meg előre, hogy mikor... Akkor biztosan ráparáztok, hogy "úristen, megint az lesz, mint múltkor". Én azt javasolnm, hogy pihentessétek ezt a szex témát, amíg lenyugszanak a kedélyek, pettingeljetek sokat. Előttem már nagyon jó tanácsokat adtak ehhez.

És igen, ha nem működik a szex, az hosszú távon megöli a kapcsolatot, de a ti esetetekben nem teljesen erről van szó, hiszen mindketten szüzek vagytok még.

2009. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!