Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom msm-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom msm-en beszélget más nővel szexről?

Figyelt kérdés

Most derült ki és ki vagyok bukva! Elvileg minden rendben van közöttünk, (úgy látszik mégsem :-()3 éve vagyunk együtt, és nem zárkózom el a dolgoktól, ha szexről van szó!

Szerintetetk ez normális, ti hogyan reagálnátok rá? Egy lányt talált egy szexoldalom, ahol meztelen képeket rakott fel és elkezdtek beszélgetni...


2009. júl. 2. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom csináltátok már :)

Lehet hogy új élményekre vágyik és ezért beszél a másik Lánnyal... Tehát a teendő: próbálj meg valami ujjat mutatni neki ....


ennyi ^^

ja ha meg nem jön be neki ,ülj le vele erről beszélgetni és h ez téged nagyon bánt... :)

2009. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem hiába van barátnőm, szoktam másokkal is sexről beszélgetni. Megosztjuk a tapasztalatainkat, fantáziáinkat. Ebben semmi különös nincsen. Miért csak veled beszélhetne erről? Nyugodj meg...nincs ebben semmi különös.

P87

2009. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, én 30 vagyok. nem vagyok prűd! SŐT!

De ő mindenképpen gruppent szeretne, vagy + egy nőt! Én erre képtelen vagyok. Én nem értem a férfiakat!!!! Vszínű erről beszélget vele...

De téged nem zavarna kedves 2., ha pucér képű pasival beszélgetne?! Biztos nem az időjárásról...

2009. júl. 2. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ha ennyire szeretné hármasban, és te nem adod meg neki.... Bár nem tudom, milyen a kapcsolatotok, de nekem ez volt az első ami eszembe jutott. Egyébként engem is k**vára zavarna.
2009. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

de zavarna ha egy szexoldalon talált volna egy kényszeresen pasit kereső hölgyet és vele beszélgetne erről.

ha lánybarátnőjével azzal viszont semmi baj nem lenne.

gruppent?

mondd neki azt hogy oké, de nem egy nőt hívunk, hanem még egy pasit!

kíváncsi vagyok ez hogy tetszene neki...

2009. júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!