Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendes pasi-e az akivel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes pasi-e az akivel az interneten alig ismerkedtem meg és már a szexről beszél?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rendes, de valószínüleg csak szexpartnert keres.
2011. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyi ideje. Én a párommal 8 hónapig leveleztem és beszélgettünk MSN-en, a szexről 5-6 hónap után kb.

De csak néhányszor, jobbanmondva ritkán, a fő téma mindig más volt nem a szex.

22/N

2011. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meg attól is fütt, konkrétan miket mond.
2011. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
fütt = függ, bocsi
2011. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
hát elég nagy p@raszt lehet. valószínűleg csak meg akar b@szni.
2011. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én normálisnak tartom magam.komolyabb kapcsolatra vágyom ,de beszélgetnék szívesen egy jófej csajjal a simán a szexről, de pont az ilyenek miatt nem beszélgetek mert a csajoknak ez félreérthető

17f

2011. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet tudni, én a mostani párommal 4-5 hónapja együtt vagyok és már az 1. héten beszéltünk ilyenről msn-en és mégsem akarom megb@szni.. Ha alig ismerkedtél meg vele és arról beszél akkor vagy pedofil vagy perverz vagy csak tényleg meg akar b@szni
2011. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek msnen a szexről beszélni, mert nem is ismerjük személyesen egymást, és én csak akkor szoktam ilyenről beszélni ha már jobban megismertem a másikat. Igazából eddig egyik pasi se hozta fel soha a témát msnen akikkel eddig beszélgettem.
2011. aug. 25. 12:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg olyanokat is írt, hogy ő azt szereti hogyha egy lány csak tangát hord, és szereti hogyha ott lent le vagyok borotválva. Szerintem ez túlzás főleg úgy hogy személyesen nem is találkoztunk. Meg már azt is kérdezte hogy most beteg vagyok-e.
2011. aug. 25. 12:14
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem fiatal és egy kis idióta... :)
2011. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!