Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek az ilyen sílusú lányok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon. Szerintem különleges.


http://www.youtube.com/watch?v=Y9xbgeDTz0k



2012. jún. 5. 18:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nagyon félrenézted, ha azt hiszed, róla, hogy szende szűz. Egyáltalán nem. Inkább afféle szexistennő.
2012. jún. 8. 15:30
 12/20 anonim ***** válasza:
szomorú, hogy ennyi egyforma, unalmas, tömeg ember van ezen a világon... (kérdező, szerintem nem kell jobban kifejtsem, hisz a stílusod alapján úgy gondolom, hogy érted.) nem vagy egyedül. merj továbbra is önmagad lenni.
2012. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló, hogy végre valaki hasonlóan vélekedik, és egyáltalán gondolkodik. Valóban elkeserítő tud lenni a sok imbecil, konformista, sztereotip tömegember.
2012. jún. 20. 21:52
 14/20 A kérdező kommentje:
2012. jún. 20. 21:54
 15/20 anonim válasza:
Nekem nem, de nem azért, mert tömegember vagyok, én is teljesen más vagyok, mint a többi ember, ezért nincs egyetlen barátom sem, sok sikert ha esetleg összejön valaki, aki hasonló stílusú hozzá! Nekem nem azért nem jön be, mert nem szép, hanem azért, mert nem ismerem, talán ha megismerném, akkor imádnám...
2012. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Anonymus8878 válasza:
háát ha neked teccik csináld de nem bátorítanálak ez elég ocsmány....
2012. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő köszönöm a kifinomult stílusú válaszodat. Bizonyára te igényes vagy, ki tudja hol, de valahol mélyen biztos.
2012. szept. 12. 18:44
 18/20 anonim válasza:
Szia! még muszáj írnom nekem is :D szóval imádom ezt a lányt,( meg amúgy is az ilyen stílust) és szerintem nagyon szép, de nem is ez a lényeg, mert annyi mondanivalója van :)) szóval örülök, hogy mások is különlegesnek tartják :)
2012. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszoló. Ennek nagyon örülök, hogy felismerted a különlegességet.

Örömöm okán küldök néked egy gyönyörű dalt, ami mostanság tölti ki mindennapjaim hangulatát!

http://www.youtube.com/watch?v=bMJkddvJ4L4

2012. okt. 20. 20:02
 20/20 anonim válasza:

Most néztem google-be képeket róla. Nekem nagyon bejön a stílusa. Lány vagyok. Örülök, hogy léteznek olyan fiúk, akiknek a kicsit "egyedibb" lányok is bejönnek. Nem csak az a tucat, akit minden "klássz menyő" :P helyen meglelhetsz!

Azért jöhet be neked, mert talán azért szeretheted aki, még ha nem is ismered személy szerint.

2013. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!