Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbuktam a ház árát, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbuktam a ház árát, most itthon a fotelben online pókeren. Hogyan álljak a párom elé?

Figyelt kérdés

Nem az egészet,de körülbelül,olyan7-8ezer dollárt.


Délelőtt 11órától,eddig a percig játszottam 10/25 és 25/50 centes alapon.

Nem nem vagyok rossz játékos,de ami online megy az minden csak nem póker.

Egyébként járok termekbe is ott általában nyerni szoktam ez 10alkalomból mondjuk 8.

De ez kegyetlen volt amit itt láttam.

Röpke idő alatt láttam több royal flösst pókert a full house az meg minden percben ott lebeg.


Mit csináljak most?


2012. jan. 13. 13:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mond meg a feleségednek.
2012. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Szenvedélybeteg vagy. Első lépés, hogy ezt ismerd be magad előtt, és hagy abba a póker minden formáját űzni, és mindenféle szerencsejátékot.


A második, hogy el kell mondanod a feleségednek, aki, ha nem hagyod abba a szerencsejátékot, és eladod a házat a fejetek fölül, akkor el fog válni tőled.


Ezt el kell fogadnod. Rossz döntést hoztál, és meg lesz a következménye. Egy dolog maradt hátra: felemelt fejjel vállalod minden következményét.

2012. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell ezt benyelni. Normális ember ilyet nem tesz fel, mert mindenki tudja,hogy kamu.
2012. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

ma 13:19


Pont ezt akartam írni.

2012. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

De élőben megy,kocsit vettem már abból amit pókeren nyertem.

De itt olyan durvaságok mentek,hogy az elelenfelem 28leosztást nyert sorba.Olyan érzésem volt mint ha gép ellen játszanék.

Nem tartom magam szerencsejáték függőnek,mint a pókert sem teljesen szerencsejátéknak.

Bár ami az interneten megy,az tényleg az az nem póker.

2012. jan. 13. 13:22
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor tuti kinyírnálak a feleséged helyében!
2012. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem ez nem kamu.

Bár ennek a pénznek a nagy része szintén pókerből és sportfogadásból jött.Szóval ez ha úgy vesszük én teremtettem elő,de akkor is gáz,mert párom ma szólt,hogy kiveszi a céges lakáskasszából a pénzt.

2012. jan. 13. 13:23
 8/27 A kérdező kommentje:

Jó értem,köszönöm a válaszokat.

Nem tudom mi ebben olyan hihetetlen.

Nem mentünk csődbe anyagilag,lesz mit ennünk lesz hol laknunk.Csupán a lakásvásárlás tolódik.

Na ezt,hogy adagoljam be?

Erről szólna a kérdés.

2012. jan. 13. 13:30
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Szar ügy!

de ha olyan nagy játékos vagy élőben akkor menj és nyerd vissza!

2012. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

beteg vagy


egyik ismerősöm is egy évig szinte ki se mozdult a szobájából, a poker miatt, volt mikor veszített volt mikor nyert, de összességébe több millió plusszal zárt, mind ezt 23 éves létére

azóta ő nem csinálja, mert rájött, hogy a pénz hajszolása miatt, eltávolodott mindenki tőle és most próbálja helyre hozni a kapcsolatait



valld be a párodnak és hagy fel ezzel a játékkal

2012. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!